EVLENME CÜZDANI TERCÜMESİ YAPTIRIN SORUNLARINIZI ORTADAN KALDIRIN!

Evlenme cüzdanı sosyal yardım talepleri, göçmenlik başvurusu, ortak banka hesapları, eşin hayat sigortası gibi konularda hak iddia edebilmesi gibi çoğu konuda kullanılması yasal olarak zorunlu olan belgelerin başında gelmektedir. Evlenme belgeleri bahsettiğimiz gibi pek çok yasal statünün en önemli gereklerinden biri olduğu için evlenme cüzdanı tercümesi başarılı, tam, yeminli şekilde yapılmalıdır.

Aile Cüzdanı Tercümesi sadece yasal statüde değil ayrıca vize almak isteyenlerin muhakkak yanında bulundurması gerekli olan belgelerin başında gelmektedir. Bu belgeyi bazı ülkeler istemiyorken çoğu ülke vize alım işleminde muhakkak istemektedir. GreenCard kazananlar arasındaysanız Amerikan konsolosluğu veya elçiliğide sizden evlenme cüzdanınızı tercüman yeminli kaşe bulundurma şartı ile kesinlikle istemektedir.

Eğer sizinde evlilik cüzdanınızın bu tip işlemlerde kullanılması durumu bulunuyorsa firmamız özel olarak Türkiye’nin en kolay yeminli tercüme hizmetini vermektedir. Başta İngilizce olmak üzere tüm dünya dillerine çevireceğimiz evlilik belgeniz ile birlikte hiç sıkıntı yaşamadan tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız sadece bulunduğu bölgeden değil üstelik Türkiye’nin her köşesinede hizmet götürmektedir.

Aile cüzdanı çevirisi için evlilik cüzdanınızı kargo ile yollama durumunda kapılarınıza kadar çevirinizi yollamaktayız. Tercümanlarımız yeminli ve tasdikli hizmet vermekte böylelikle herhangi bir sıkıntı yaşamanızda engellenmektedir. Sizde tüm tercüme işlemlerinizde firmamıza başvurabilir işlemlerinizi daha garanti ve kaliteli şekilde yapabilirsiniz. Artık uzun uzadıya noter kapılarında beklemenize gerek duyurmayacak muhteşem bir hizmetle karşınızdayız.