Portakal Bostancı Çeviri Hizmetleri

Bostancı çeviri hizmetleri ihtiyacını karşılayan Portakal Tercüme 20 yıllık deneyimi ile 50’den farklı resmi dilde, uzman kadrosu ile, yeminli ve noter tasdikli tercüme hizmeti vermektedir.

Firmamız sahip olduğu teknolojik altyapı ile online olarak belge göndermenize ve fiyat teklifi almanıza imkan sağlamaktadır. Uzman çevirmen ekibimiz 20 yıllık deneyim ile güvenilir ve kaliteli hizmet vermeyi ile edinmiştir. Bostancı’da ikamet eden ya da bulunan müşterilerimizin çeviri ihtiyacını karşılayan firmamız %100 müşteri memnuniyeti odaklı tercüme hizmeti vermekte ve verdiği hizmetler Ray Sigorta tarafından sigortalanmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin herhangi bir şekilde tercüme hizmetlerimiz nedeniyle zarar görmelerinin önüne geçilmektedir.

 

Neden Portakal Tercüme Ajansı?

Portakal Tercüme Ofisi İstanbul’un 5 merkezi konumunda şubesi olan, kurumsal müşterilerine, öğrencilere ve öğretim görevlilerine uygun fiyatlı hizmet ve acil çeviri gibi daha bir çok avantajlı imkanlar sağlamaktadır. Firmamız sahip olduğu avantajlı hizmetleri ile Türkiye’nin lider ve öncü tercüme bürolarından birisi olmuştur. Bostancı tercüme ihtiyacının da farkında olan firmamız, Anadolu Yakası’ndan kolayca ulaşılabilecek şubelere sahiptir. Buna göre Kartla, Kadıköy, Maltepe, Ataşehir ve Merkez şube olmak üzere beş farklı şube ile Bostancı tercüme ihtiyacınızda da yanınızdayız.

 

Portakal Tercüme Avantajları Nelerdir?

Portakal Tercüme Ajansı, Bostancı’da çeviri hizmetleri almak isteyen kurumsal müşterilerimize acil çeviri, hızlı teslimat, sigortalı tercüme, uygun fiyatlı çeviri gibi hizmetler sunmaktadır. Benzersiz hizmetleri ile Portakal Tercüme sektörün öncü çeviri firmalarından biri olduğunu kanıtlamaktadır.

Ayrıca firmamız öğrenci, öğretmen ve öğretim görevlilerine özel fiyat politikası uygulamaktadır. Eğitim ve öğretim üyeleri kaliteli ve hızlı hizmetlerimizden uygun fiyatlarla faydalanabilmektedirler. 20 yıllık tecrübe ve alnında uzman çevirmen kadromuz sayesinde tüm çeviri hizmetlerimizde titiz davranmayı ve en ufak detayın bile çok önemli olduğunu öğrenmiş bulunuyoruz. Böylelikle müşterilerimize doğru, güvenilir ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmekteyiz.

 

Nasıl Hizmet Alabilirim?

Portakal Tercüme Bostancı’da tercüme hizmeti arayanlar için büyük kolaylıklar sağlamaktadır. İnternet sitemizden fiyat bilgisi almanız mümkündür bunun yanında merkezi konumda 5 farklı şubesi bulunan Portakal Tercüme müşterilerine, her nerede olurlarsa olsun 10 dakikalık mesafededir. Bostancı’da bulunan müşterilerimiz, Maltepe, Ataşehir ya da Kartal’da bulunan şubelerimize kolayca ulaşarak kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirler.

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (216 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?