Portakal Tercüme – Bursa Online Tercüme

Portakal Tercüme, Bursa’da online tercüme hizmetleri veren, 20 yıllık deneyim ve 50’den fazla dilde tercüme kapasitesine sahip Türkiye’nin lider tercüme ofislerinden biridir.

Portakal Tercüme ofisi sahip olduğu deneyim ile müşterilerine güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet verme anlayışı ile hareket etmektedir. %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen alanında uzman tercüman kadromuz acil çeviri gibi hizmet ihtiyaçlarınızda da yanınızdadır. Hızlı kargo, acil tercüme, süresiz arşiv gibi özelliklerle tercüme hizmeti sunmakta olan firmamız ayrıca kurumsal müşterilere özel fiyatlar ve özel hizmetler sunmaktadır.

Bursa tercüme büroları arasında farkını ortaya koyan firmamızın tercüme hizmetlerini Ray sigorta güvencesi altına aldığımızı ve tercümelerimizden doğabilecek zararlarınızın da sigorta kapsamında karşılanacağını bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

 

Bursa Online Yeminli Tercüme

Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Bursa’da da tercüme hizmeti vermekte olan Portakal Tercüme, yeminli tercüme konusunda kendini kanıtlamış ve başarılı bir çeviri ofisidir.

Yeminli Çeviri diğer bir adıyla resmi, yasal ya da onaylı tercüme; Türkiye Noterler Birliğine bağlı herhangi bir noterde yemin ederek yeminli tercüman olmuş bir tercüman tarafından tercüme edilmiş, kaşelenmiş ve imzalanmış evrakların çevirisine denir. Bu tercümeler bazı resmi kuruluşlar tarafından kabul edilmektedir.

Bazı kuruluşlar ise artı olarak noter tasdikli çeviri ve apostil tasdikli çeviri istemektedir. Ayrıca sözlü yeminli tercüme de bir çok insanın ya da kurumun ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. Portakal Tercüme 20 yıllık tecrübesi ile kaliteli, hızlı ve güvenilir bir şekilde yeminli tercüme hizmeti vermeye devam ediyor.

Portakal Tercüme sahip olduğu teknolojik altyapı ile online bir şekilde tercüme bilgisi ve fiyat teklifi almanıza olanak sağlamaktadır.

 

Portakal Tercüme Avantajları

Firmamız özellikle kurumsal müşterilerimiz için benzersiz özelliklerle hizmet sunmaktadır. Ulusal ve uluslararası bir çok dev firmayla çalışan Portakal Medya, kurumsal müşterilerine acil çeviri, süresiz çeviri saklama, hızlı kargo, tercüme sigortalama gibi özelliklerle hizmet vermektedir.

Buna göre Portakal Tercüme ofisinden alacağınız hizmetler Ray Sigorta kapsamında sigortalanmaktadır. Ayrıca acil çeviri ihtiyacınız olduğu taktirde Portakal Tercüme, alanında uzman, hızlı güvenilir ve kaliteden ödün vermeyen tercüman ekibiyle hizmetinizdedir. Bursa’da çeviri ihtiyacı bulunan müşterilerimizin güvenilir bir şekilde hizmet alabilmesi bizler için azami önem arz etmektedir.

Portakal Tercüme, aldığınız tercüme hizmetine ait dokümanları istediğiniz sürece saklayabilir ve ihtiyaç duyduğunuz anda sizlere iletebilir. Bu sayede tekrar tercüme masrafı vermek durumunda kalmazsınız ve zamanınız da boşa gitmemiş olur. Bu sayede firmamızın güvencesi altındasınızdır.

 

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (217 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?