Portakal Tercüme Duruşma Tercümanlığı

Firmamız 52 resmi dilde profesyonel, kaliteli ve güvenilir bir şekilde, uzman ekibi ile, duruşma tercümanlığı hizmetleri vermektedir.

Portakal Tercüme Bürosu 20 yıllık deneyim ile sözlü tercüme ve yazılı çeviri hizmetlerini kaliteli, hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır. Sahip olduğumuz deneyim, müşterilerimize sorunsuz hizmet sunabilmemizdeki en büyük etmenlerden biridir. Çalışma hayatımız boyunca dünyaca ünlü birçok markaya hizmet verdiğimiz gibi yerel firmalara ve bireysel müşterilerimize de duruşma tercüme hizmeti sunmaktayız.

 

Duruşma Tercümanlığı Nedir?

Ülkemizde bulunan yabancı uyruklu insanların ya da yurt dışındaki bir firmanın temsilcisinin katıldığı mahkeme duruşmalarında yabancı dil engeli bulunmaktadır. Bu sebeple duruşmalara yabancı dilde konuşan insanların konuşmalarını çevirecek bir tercüman da katılmaktadır.

Duruşmaya katılacak tercümanların yeminli çevirmen olması gerekmektedir. Ayrıca yeminli tercüman olmanın yanında çevirmenin yabancı dilde konuşan insanı çok iyi anlaması gerekmektedir. Aksi halde yanlış tercümeler yapılabilmektedir. Yanlış tercümeler ise davalı ya da davacıya zarar verebilir.

Duruşma tercümanı olarak belirlenen kişilerin, her iki dile de oldukça hakim, ana dili gibi konuşabilen, herhangi bir karışıklığa neden olmayacak, akıcı bir şekilde tercüme yapabilen kişilerden seçilmesi gerekmektedir. Yabancı dilde konuşulan her şeyin hakime ya da savcılara ulaşmadan önceki son noktası duruşma tercümanıdır. Bu yüzden büyük bir sorumluluk altındadırlar.

 

Neden Portakal Tercüme?

Firmamız 20 yıllık deneyimi ile ülkemizin öncü tercüme bürolarından biridir. Duruşma tercümanlığı konusunda da oldukça deneyimli olan Portakal Tercüme Bürosu ve uzman ekibi, çalışma hayatı boyunca birçok defa duruşma tercümanlığı hizmeti vermiştir. Bu tecrübe sayesinde işleyişe hakim olan firmamız, herhangi bir sorun yaşanmasının önüne geçme konusunda atiktir.

Firamımız bünyesinde bulunan yeminli tercümanlar ile hizmet vermektedir. Bu sayede güvenilir, kaliteli ve hızlı bir şekilde hareket edebilmektedir. Portakal Tercüme %100 müşteri memnuniyeti prensibini ilke edinmiş, alanında uzman, duruşmalar konusunda ve hukuki terimler konusunda bilgili ekip üyelerine sahiptir. Böylece bir çok duruşma tercümanlığı hizmetinde yaşanan aksi durumlar, karışıklıklar ve yanlış anlaşılmaların önüne geçilmektedir.

Portakal Tercüme Bürosu bireysel müşterilerine olduğu gibi kurumsal müşterilerinin de duruşmalarına katılarak tercüme hizmeti verebilmektedir. İş hukukuna da hakim olan çalışanlarımız, doğru tercüme yaparak firmaların zarar görmesini engellemektedir.

 

Duruşma tercümesi için bir çevirmen arıyorsanız mutlaka Portakal Tercüme Bürosu ile iletişime geçerek bilgi almanızı tavsiye ederiz. İletişim numaralarımız 444 82 86

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (58 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?