Çeviri yaptırmak isterken “En Ucuz Tercüme Bürosu” olarak aramanız çok doğal. Bir çok insan çeviri işlemlerini standart olarak düşünüp A firması ve B firmasının yaptığı çevirinin aynı olduğunu düşünür. Fakat durum çok farklıdır.

Öncelikle en ucuz çeviri yapan tercümanlar yada tercüme büroları, çeviri maliyetlerini düşürmek için translate yada trados, cat tarzı araçlar kullanır. Bu araçlar makine çevirisi yaptığı için bir insanın çevirdiğinden çok farklı sonuç elde eder. Çeviri üzerine düşünülmesi gereken ciddi bir konudur. Bu sebeple bu tarz araçlar ile yapılan çeviriler genelde müşteri tatmin etmez.

Portakal İstanbul Tercüme Bürosu, deneyimli ve uzman tercümanları, hızlı ve ekonomik yaklaşımı, Türkiye’den ve dünyadan saygın referanslarıyla tercümede en güvenilir çözüm ortağınız olmaya devam ediyor. Ticaret, eğitim, sağlık, hukuk, teknik, web sitesi tercümesi vb. her konuda ihtiyacınız olan bütün tercüme hizmeti almak istediğinizde ibizimle dilediğiniz an telefonla ya da online olarak iletişime geçebilirsiniz.

Bütün tercüme hizmetlerimizde her zaman önceliğimiz, kuruluş manifestomuzda da belirtiğimiz gibi; müşterilerimizin tercüme sürecinde ve sonrasında maksimum memnuniyeti. Bunun için kadromuzda, yurt dışında eğitim almış ya da Türkiye’nin saygın üniversitelerinden mezun tercümanlar bulundurmakta; hizmeti vaktinde ve kusursuz bir biçimde en ekonomik fiyatlarla sizlere sunmaktayız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 Okuyucu Görüşü)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?