Portakal Eskişehir Tercüme Hizmetleri

Portakal Eskişehir Tercüme Hizmetleri %100 müşteri memnuniyeti ile tüm Türkiye’de olduğu gibi Eskişehir’de de tercüme hizmeti vermektedir.

Özellikle akademik ve teknik tercüme ihtiyacının yoğun bir şekilde hissedildiği Eskişehir’de Portakal Tercüme olarak 20 yıllık deneyim ile ve 50’den fazla resmi dilde hizmet vermekteyiz. Portakal Tercüme sahip olduğu online çeviri imkanları ile müşterilerinin evlerinden çıkmadan fiyat teklifi alabilmelerine imkan sağlamaktadır. Teknolojik yeniliklere ayak uydurabilmiş nadir çeviri ajanslarından biri olan firmamız bu bağlamda 20 yıllık tecrübenin de getirdiği özellikleriyle tercüme sektörünün Türkiye’deki öncü firmalarından biridir.

 

Akademik Tercüme

İşinde güvenilir, tamamen müşteri odaklı çalışan, ihtiyaçlarınıza kesin çözüm sunan, yaptığı çevirilerle insanların saygınlığını kazanan Akademik Tercüme olarak karşınıza çıkmaktayız. Bünyemizde bulunan uzaman kadromuz çok çeşitli yabancı diller bilmekte ve akademik konular üzerinde çalışma yapmış kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle akademik metinlerin çevirisi yapılacak dilin dil bilgisine oldukça hâkim olan uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Sizlerin güvenini sağlamlaştıracak olan ve genellikle lisans, yüksek lisans, transkript diplomalarının tercümesi için noter yeminli tercümanlarımızın imzalı, mühürlü aslına uygundur ibaresiyle çeviriyi tasdik etmesi güveniniz için önemlidir. Eskişehir’de güvenilir bir şekilde çeviri hizmeti veren firma bulmakta zorlanabilirsiniz. Portakal Tercüme sahip olduğu teknolojik alt yapı sayesinde online bir şekilde hizmet verebilmektedir.

 

Teknik Tercüme

İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca dilleri başta olmak üzere 50’yi aşkın dilde geniş bir yelpazede teknik tercüme hizmetleri veriyoruz.
‘Portakal Tercüme Terminoloji Hafızası’ proje bazlı oluşturulan ve projeye başlanmadan önce teknik tercümanlar tarafından hazırlanıp şirket yetkililerince onayı alınan bir tercüme sözcük ve ifade belleğidir. Şirket yetkilileri sektörel kullanımları gösteren ‘Terminoloji Hafızası’na kendi şirketlerine özel ya da projeye özel değişiklikler ya da eklemeler yapabilirler. ‘Terminoloji Hafızası’ son şeklini aldığında geriye dokümanların uzman Portakal Tercüme tercümanları tarafından çevrilmesi kalmaktadır. Böylece şirketler uzun soluklu bir projeyi daha ilk günden Portakal Tercüme’nin garantisi altına almış olacaklar.ya da kontrol gerektiği durumlara anında müdahil olup, sorumluluk bilinciyle sürecin kusursuz takibini sağlamaktadır.

 

Neden Portakal Tercüme?

Portakal Tercüme akademik personellere ve üyelere özel avantajlar sağlamaktadır. Buna göre öğrencilere ve öğretim görevlilerine uygun fiyatlı teklifler yapabilmekteyiz. Ayrıca acil çeviri hizmetimiz ile gerektiği durumlarda hızlı bir şekilde tercüme işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz. Bir diğer özelliğimiz ise hızlı kargo gönderimleridir. Firmamız tercüme belgelerini müşterilere güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaştırabilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (254 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?