Portakal Tercüme Bürosu
Hızlı Teklif Al Online Ödeme

Özgeçmiş-CV Çeviri Hizmetleri

ÖZGEÇMİŞ VE CV TERCÜME HİZMETLERİ

Tercüme veya çeviri işleri sosyal ve ekonomik yaşamın gereksinimlerini karşılamaya yönelik sektörel bir faaliyettir. Başka kültürler, dil ailelerine mensup kişiler; günlük işlerinin devamı için gerekli belgeler, bilimsel makaleler veya edebi eserlerin çevrilmesi sayesinde iletişim ağlarını başlatabilmektedirler. Bunda da çok ihtiyaç duyulan tercüman/çevirmenlerin başrol oynadığı dikkate alınırsa, ülkemizde çevirmenlik mesleğinin seçkin bir kariyer alanı olduğunu vurgulamak gerekir. Tabi yapılacak tercüme çalışması yanlış anlamalara gerek bırakmadan eksiksiz olmalıdır. Aynı zamanda çeviri bürosu tarafından geciktirilmeden müşterilere teslim edilmelidir. Bu açıdan tercüme büromuzun hizmetlerinden çok memnun kalacaksınız.

CV Tercümesi kullanılacak belge veya çevrilecek yazı/esere göre değişkenlik gösterir. Bu hizmetlerden biri de özgeçmiş çevirisi çalışmalarıdır. Özgeçmiş tercümesi, iş dünyasında istihdam olanağının sağlanması açısından oldukça önemlidir. Firma veya devlet kurumları arasında bireysel başvuru sahibi arasında kurulan ilk köprüdür. Özgeçmiş yazısı personel alımında önemli kriterler arasındadır.

Tabi başvuru yapılan yer yabancı bir kuruluşsa ya da aynı zamanda örneğin İngilizce yazımı da isteniyorsa, özgeçmişin mutlaka bir çevirmen tarafından başarılı şekilde tercüme edilmesi gerekir. Firma olarak; uzman tercümanlarımız tarafından sıfırdan özgeçmiş yazısı yazıldığı gibi, aynı zamanda önceden çevrilmiş yazılar proof-reading aşamasından geçirilerek olası eklemeler ilave edilir veya hatalar düzeltilip geri teslim edilir. Özgeçmiş tercümesi İngilizce ya da Almanca gibi çok konuşulan dillerle de sınırlı değildir. Çok sayıda yabancı dile çeviri hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Hızlı Teklif Almak için Formu Doldurun

Kurumsal Müşterilerimizin Avantajları

Gizlilik Güvencesi
Noter Onaylı Tercüme
Proje Yöneticisi
Süresiz Arşiv