Portakal Tercüme Bürosu
Hızlı Teklif Al Online Ödeme

Sözlü Tercüme

Sözlü Tercüme Hizmetleri

Portakal Tercüme her türlü sözlü tercüme ihtiyacınıza 52 dilde uzman tercümanlarıyla profesyonel çözümler sunmaktadır. Tüm dillerde tercümanlarımız Noter Yeminli Tercüman olup, UYAP’a (Ulusal Yargı Ağı Bilişim Sistemi) tanımlı İstanbul adliyeleri bilirkişileridir. Sözlü tercümeler; Simultane Tercüme ve Ardıl Tercüme olarak ikiye ayrılır.

52 dilde çeviri hizmeti sunduğumuz Simultane çeviri ve Ardıl çeviri hizmetlerimizden bazıları şunlardır:
Her türlü Noter İşlemleri
(Vekaletname, İmza Beyanı, Yabancı Şirket Kuruluşu, Hisse Devri…)
Tapu Daireleri
Evlendirme Daireleri
Mahkemeler
Ceza Evleri
Kongre/ Konferanslar
Refakat
Ses-kayıt

Simultane Tercüman

Pek çok farklı dilde ve konuda yaptırmak istediğiniz her türlü çeviri işleri için uzman kadrosu ile daima hizmetinizde olan tercüme firmamız, tercüme sektöründe uzun zamandır çalışmaktadır. Tercüme Firması seçerken dikkatli olun! Portakal Tercüme Bürosu 15 yıllık deneyim ve güçlü referanslara sahip istanbul Anadolu yakasındaki tercüme firmaları arasında adını duyurmuştur. Müşterilerimiz sayfasından referanslarımıza bakabilirsiniz.

Özellikle sözlü tercüme konusunda güvenilir bir adres olan firmamızdan alacağınız çeviri hizmetleri daima doğruluk ilkelerine uygun bir şekilde yapılmaktadır. Ülkemizin en saygın ve güvenilir tercümanlık büroları arasında yer alan firmamız, ayrıca noter yeminli, zengin yeminli tercüman kadrosu ile tüm resmi belgelerinizin sorunsuz bir şekilde onay almasını da sağlamaktadır.

Simultane Çeviri Kullanım Alanları

Her konuda ve tüm resmi dillerde hizmet verebilen firmamız, uluslararası anlaşmalar, ticaret anlaşmaları, hukuk, sağlık, eğitim, konsolosluk tercümesi gibi hassasiyet gereken tüm konularda yaptığı başarılı işlerle ön plana çıkmaktadır. Bugüne kadar hiçbir müşterisini ve çalışanını mağdur etmeyen firmamızla çalışarak gereksiz zaman ve para kaybından kurtulabilirsiniz.

Portakal Tercüme Bürosu, olarak yazılı tercümenin yanı sıra, sözlü tercüme, tıbbi çeviri, medikal çeviri, edebi çeviri, teknik tercüme, vasiyetname tercümesi, vize işlemleri tercümesi, hisse bilgileri, beyannameler, gümrük ve patent tercümeleri gibi pek çok farklı alanda da hizmet sunan firmamız, her dilde ve her konuda güvenilir çözüm ortağınız olarak, uygun fiyat politikasıyla hareket etmektedir.

Hızlı Teklif Almak için Formu Doldurun

Kurumsal Müşterilerimizin Avantajları

Gizlilik Güvencesi
Noter Onaylı Tercüme
Proje Yöneticisi
Süresiz Arşiv