EVLİLİK CÜZDANLARINIZI TERCÜME EDİYORUZ

Evlilik cüzdanı, evlenmeye karar veren kişilerin bir memur önünde evlilik beyanlarını dile getirmeleri ve iki kişinin de bu olaya şahitlik etmesinden sonra memur tarafından eşlere verilen belgedir. Bu belge sayesinde eşler evli olduklarını talep eden herkese karşı kanıtlarlar. Bu nedenle aile cüzdanı önemli resmi bir belgedir.

Evlilik cüzdanı resmi kurumlarda oldukça önem taşır.Evlilik cüzdanının tercümesi genellikle göçmenlik başvurusu, sosyal yardım talepleri, hayat sigortasından hak talep etme gibi konularda evlilik cüzdanın tercümesi gerekmektedir.

Evlilik cüzdanı tercümesini dilediğiniz ülkenin diline tercüme edebiliriz. Evlilik cüzdanının tercümesinde genellikle Almanca, İngilizce ve Fransızca gibi Avrupa da en çok konuşulan dillere tercümesi daha fazla talep edilmektedir. Bu gibi resmi durumlarda tercüme büroları aracılığı ile evlilik cüzdanı çevirisi yaptırmanız gerekmektedir.

Vize alım işlemleri sırasında evliyseniz bulundurmanız gereken belgelerden biridir evlilik cüzdanı. Bunu bazı ülkeler şart koşarken bazı ülkelerde istememektedir. GreenCard kazandıysanız Amerikan Elçiliği yâda Konsolosluğu Evlilik Cüzdanı çevirisini noter tasdiği olmaksızın Yeminli Tercüman kaşeli olarak talep etmektedir.Çok önemli bir yasal kanıt oldukları için evlilik cüzdanlarının tam ve doğru bir biçimde tercüme edilmeleri gerekmektedir.

Eğer siz de eksiksiz ve doğru bir şekilde evlilik cüzdanınızın istediğiniz dile çevrilmesini istiyorsanız hiç durmadan bir an önce Portakal Tercüme bürosuna ulaşmanız gerekmektedir.Sizinde Evlilik Cüzdanı çevirisini İngilizce, Almanca, Arapça, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca veya diğer dillere çevirisi için bizden yardım alabilirsiniz. Türkiye’nin ya da Dünyanın her yerine yeminli noter tasdikli olarak kargo ile çevirilerinizi ulaştırıyoruz.