Mezuniyet üniversiteyi başarıyla bitirmiş her öğrencinin göreceği mutlu sondur. Yıllarca verilen emeğin karşılığı olarak okul bitince mezuniyet belgesi olan diplomalar verilir. Öğrenciler bu diplomaları aldıkları vakit artık o bölümü başarı ile bitirdiklerini iş için başvuracakları tüm şirketlere açıklamak zorunda kalmazlar. Çünkü her şey o belgede yazılı olacaktır. Öğrencinin başarı notu sicili faaliyetleri gibi örnekler yer alabilir.

Belli bazı durumlarda ise üniversiteler diploma vermek yerine geçici mezuniyet belgesi vermektedirler mezun olan öğrencilerine. Diploma verilmemesinin birçok nedeni olabilir. Öğrencilerin mağdur olmaması için de geçici mezuniyet belgesi verilir. Bu belge diploma ile aynı nitelikte sayılmaktadır.

İş başvurularında bu belge diploma niteliğinde görülür. Bu belge sadece yurtiçinde değil yurtdışındaki iş başvurularında da lazım olabilir. Fakat bu belgenin iş başvurusu yapılacak ülkenin diline en uygun şekilde tercüme edilmesi gerekir. Bunun için de geçici mezuniyet belgesi çevirisi ihtiyacı doğar. Bu tercümeyi öğrenciler kendileri de hazırlamaya çalışabilirler. Fakat bu o kadar da kolay bir iş değil. Bunun için kesinlikle uzmanlardan yardım almak gerekir.

Biz yıllardır binlerce üniversite öğrencisi gence geçici mezuniyet belgesi tercümesi hazırlamaktayız. İş arkadaşlarımızın tamamı bütün dillere hâkim ve işin en ince ayrıntılarını bilen kişilerdir. Hazırlayacağımız tercüme sayesinde yurtdışında dilediğiniz şirkette iş başvurusu yapabilirsiniz. Tercüme alanında her zaman iddialıyız ihtiyacınız olan her türlü belgeyi çok kısa süreler içerisinde tercüme etmekteyiz.