Portakal Tercüme A.Ş. yeminli tercümanlarından mütercim tercüman Gürkan Gülpınar, Adalet Bakanlığının 2019 yılı bilirkişi listesine girerek bilirkişi tercüman olarak görev yapmaya hak kazanmıştır. Bu sayede tüm tapu dairelerinde işlem yapmaya hak kazanan Gürkan Gülpınar, İngilizce ve Rusça dillerinde tapuda yeminli tercüman olarak görev yapabilmektedir.

 

Tercüman Bilirkişi Kimdir?

Mütercim tercümanlık ya da dil bölümlerinden mezun kişiler tercüman bilirkişi ünvanı kazanmak adına adelet bakanlığı bilirkişi listesine girmek için başvurabilmektedirler. Bilirkişi listesine girmeye hak kazanan tercümanlar tüm tapu dairelerinde, Türkçe bilmeyenlerin gayrimenkul alış ve satış işlemlerinde ve devir işlemlerinde görev yapabilmektedirler. Türkçe bilmeyenlerin tapu işlemleri yapabilmesi için bilirkişi tercüman bulundurulması zorunludur. İşlemlerin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi, herhangi bir anlaşmazlığın ya da yanlış anlamanın oluşmaması için tercüman bilirkişi görev yapmaktadır.

 

Nasıl Hizmet Alırım?

Tapuda tercüman bilirkişi ihtiyaçlarınız için Portakal Tercüme irtibat telefonu 444 82 86 ‘yı arayabilir, info@portakaltercume.com.tr adresine mail atabilir ya da Gürkan Gülpınar’a +90 533 656 11 91 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Alacağınız hizmetler Portakal Tercüme’nin 20 yıllık deneyimi, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ve kalite güvencesi altındadır. Tüm hizmetlerinde alanında uzman çevirmen ekibiyle çalışmakta olan firmamız, Türkiye’nin lider tercüme bürolarından biridir. İstanbul’da 5 farklı şubesi bulunan Portakal Tercüme iş hayatında yüzlerce yerli ve dünyaca ünlü yabancı firma ile iş ortaklığı yapmış, konferans, toplantı gibi etkinliklerde çözüm ortağı olarak görev yapmış ve kalitesini kanıtlamıştır.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için, bizi değerlendirin!

12345 (10 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?