Hisse-Devir Anlaşması Tercümesi

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Değerlendir!)
Loading...

Bilindiği üzere Limited şirketler, ortaklık paylarda noter huzurunda ortakların alacakları karar ile yapılır ve sonrasında Hisse-Devir Sözleşmeleri düzenlemeleriyle işlemler tamamlanır. Bu işlemin arından ise yeni ortaklar tarafından farklı sözleşmeler yapılarak tescillenir ve gazeteye ilan verilir.

 

Bu tür işlemler için elbette bir tercüme bürosuna ihtiyacınız olacaktır ve Portakal Tercüme olarak bu konuda sizlere en uygun fiyatlarla tercüme hizmetini almanızı tavsiye ederiz. Çünkü firmamızda tüm resmi belge işlemleri hazırlanarak sizlere sunulmaktadır. Bu sözleşmelerin noter onayında ya da yurt dışı sözleşmeleri için çevirisinde en kaliteli hizmeti almak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Hızlı çeviri teslimi hizmetinin yanı sıra 65 ülke ile işbirliği içinde olan firmamız, tüm resmi belge işlemlerinizi güvenlik ve gizlilik garantisi altında sunmaktadır. Bunun yanı sıra en son teknolojik imkânlardan da yararlanmanızı sağlıyor ve tüm dünya dillerinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Dilerseniz çeviri konusunda dakikalar içerisinde fiyatlandırma bilgileri almak için de bizleri arayabilirsiniz.

 

Portakal Tercüme Bürosu, uzman ekibiyle birlikte uzun yıllardan beri tüm resmi evrakların hazırlanmasında ve tercümesinde öncü rol oynamıştır. Uygun fiyatlar ile müşteri memnuniyetini garantisinin yanı sıra üstün bir tercüme kalitesiyle sektörde öncü rol oynamaya devam etmektedir. Ayrıca tarafımızdan alacağınız hizmetlerin tamamında ücretsiz kargo fırsatından da yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesinde kaliteli bir hizmet sunan ve tercüme konusunda kendini ispatlamış olan firmamızı arayarak, mail atarak ve whatsapp’tan bilgi alabilir, bizlere ulaşabilirsiniz.

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?