Portakal Tercüme İngilizce Çeviri Bürosu

Portakal Tercüme 20 yıllık deneyimi, alanında uzman çevirmen kadrosu ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile 8ngilizce ceviri hizmeti vermektedir.

Firmamız dünyanın ünlü markaları ile iş ortaklığı yapan, Türkiye’de ve yurt dışında bir çok dev projede çözüm ortaklığı sunmuş, Türkiye’nin lider İngilizce Çeviri bürolarından biridir. Alanında uzman tercüman kadromuz sahip oldukları deneyim, Türkçe 8ngilizce ceviri hizmetlerindeki kalite ve güvenilirlikleriyle çalışmaktadırlar. Portakal Tercüme hem ucuz çeviri yaptırmanın hem de kaliteli hizmet almanın adresidir.

 

Portakal Tercüme Kimlerle Çalışmaktadır?

Firmamız kurumsal anlamda Türkiye ve dünyada bir çok ünlü markalarla iş birliği yaptığı gibi yerel firmalarla ve bireysel müşterileriyle de çalışmaktadır. Portakal Tercüme, İngilizce ve Türkçe dillerini anadili gibi kullanabilen, her iki dilin kullanıldığı bölgelerin kültürel özelliklerine hakim tercümanlarla hizmet vermektedir. Bu nedenle gerek kurumsal gerekse bireysel müşterilerin ilk tercihidir.

 

Çalışmakta olduğumuz bazı firmaları aşağıdaki listemizde görebilirsiniz.

 

8ngilizce Ceviri Fiyatları

Portakal Tercüme günümüz teknolojilerine adapte olmuş, müşterilerine evlerinden çıkmalarına gerek kalmadan hizmet verebilen modern bir tercüme firmasıdır. Müşterilerimiz tercüme edilmesini istedikleri belgeleri, Fiyat Teklifi Al sayfasını ziyaret ederek ve ilgili formu doldurarak fiyat bilgisi alabilirler. Ayrıca firmamızın müşteri hizmetleri telefonu olan 444 82 86 nolu telefondan akıllarına takılan soruları sorabilir, ihtiyaç duydukları ekstra bilgileri edinebilirler.

[irp posts=”9286″ name=”Fiyat Teklifi Al”]

Portakal Tercüme Avantajları

Firmamız kurumsal müşterilerine ve eğitim-öğretim üyelerine özel teklifler sunmaktadır. Özel tekliflerimiz müşterilerimizin daha kolay bir şekilde 8ngilizce ceviri hizmeti almalarını sağlarken hizmetlerin de kaliteli, hızlı ve güvenilir olacağının garantisini vermektedir.

Acil Çeviri – Kurumsal müşterilerimizin ihtiyaç duymaları halinde Portakal Tercüme acil İngilizce tercüme hizmeti vermektedir. Bu sayede müşterilerimizin zor duruma düşmelerinin önüne geçilmektedir.

Hızlı Teslimat – Acil çeviri ile bağlantılı olarak bazı durumlarda tercüme belgelerinin kısa sürede hazırlanması ve müşterilerimize ulaştırılması gerekebilmektedir. Bu gibi durumlarda hızlı teslimat özelliği ile müşterilerimizin yine zor durumda kalmaları engellenmektedir.

Ucuz Çeviri – Kurumsal müşterilerimize, öğrencilere ve öğretim görevlilerine özel fiyatlarla hizmet veren Portakal Tercüme Ofisi bu hizmetlerin kaliteli, hızlı ve güvenilir olacağını garanti etmektedir.

Süresiz Arşiv İmkanı – Kurumsal müşterilerimize vermiş olduğumuz İngilizce tercüme hizmetlerini istekleri doğrultusunda süresiz bir şekilde arşivleyebilmekteyiz. Bu sayede gelecekte bu belgelere ulaşmak isteyen firmalar, belgeleri bizden talep edebilmektedirler.

[irp posts=”17″ name=”Portakal Tercüme Avantajları”]

Portakal Tercüme sahip olduğu deneyim ile tüm müşterilerine %100 müşteri memnuniyetine yakışan ve kaliteli bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (352 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?