Portakal Tercüme İngilizce Çeviri Yapan Firmalar

Portakal Tercüme, alanında uzman kadrosu, İstanbul’un merkezi noktalarında bulunan beş farklı şubesi ile İngilizce çeviri yapan firmalar arasında yer almaktadır. Yirmi yıllık tecrübenin getirdiği bilgi ve birikim sayesinde kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet ilkelerini benimsemiş olan Portakal Tercüme ofisi, sektöre yön veren eşsiz özellikleri de müşterilerine sunmaktadır.

Dünyada en yaygın bir şekilde kullanılan dil İngilizcedir. Bu nedenle her gün küresel olarak yüz binlerce insan İngilizce sözlü tercüme ve İngilizce yazılı çeviri hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Ülkemizde de bu sayı bir hayli fazladır. Akademik çeviri ve edebi metin çeviri ihtiyacı bir hayli fazladır. Bunun yanında İngilizce sözlü tercüme hizmeti de en revaçta olan tercüme hizmetleri arasında gösterilebilir.

Portakal Tercüme şirketi kurumsal müşterilerine ve eğitim, öğretim personeline özel imkanlar ve uygun fiyatlar sunmaktadır. Fiyat bilgisi almak için sitemizden “Fiyat Teklifi Al” sayfamızı ziyaret edebilir ya da 0545 596 15 08 nolu telefona Whatsapp uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

İngilizce Çeviri

Ülkelerin ve kültürlerin yeni teknolojiler sayesinde birbirine yakınlaşması ve iletişim gücünün artması tercüme ve çeviri ihtiyacının da çoğalmasına yol açmıştır. En fazla ihtiyaç duyulan çeviri dili İngilizcedir. Her gün yüz binlerce kelime İngilizce’ye ya da İngilizce’den diğer dillere çevrilmektedir. İngilizce’nin Küresel bir dil haline gelmesinin bu durum üzerindeki etkisi büyüktür.

 

İngilizce çeviri yapan firmalar tarafından en yoğun şekilde İngilizce yazılı çeviri hizmetleri verilmektedir. Bunda akademik makalelerin, tezlerin ve sunumların İngilizce olarak hazırlanması gerekliliği önemli bir etken olmuştur. Bu hizmeti veren İngilizce çeviri yapan firmaların seçkin bir çevirmen kadrosuna sahip olması gerekmektedir. Aksi halde İngilizce tercüme yapılan içeriklerin kalitesi düşük olacaktır ya da anlaşılamayacaktır. Bu nedenle tercüme ofisi seçiminin çok dikkatli yapılması gerekmektedir.

Tercüme büroları arasında seçim yapılırken kapsamlı bir araştırma yapmak, gerekirse referansı olan tercüme bürolarını tercih etmek yerinde olacaktır. İngilizce çeviri yapan çok sayıda büro bulunsa dahi bu bürolar arasında gereken şartları taşıyan ve müşterilerinin yüzde yüz memnuniyetini amaçlayan büro sayısının pek de fazla olduğu söylenemez. İngilizce çeviri alanında kendisini kanıtlamış ve üstün niteliklere sahip olan bir tercüme bürosu ile çalışmanın ise sayısız avantajı bulunur.

 

Her Zaman İçin Güvenilir Personel

Portakal Tercüme Bürosu 20 yıllık deneyimin getirdiği ayrıcalıklarla her daim seçkin ve alanında uzman tercüman kadrosu ile hizmet vermektedir. Ayrıca müşterilerine sunduğu eşsiz ve harika avantajlar sayesinde tercüme firmaları arasında öncü olmayı başarabilmiştir.

Yüksek kalitede bir tercüme bürosu ile çalışmanın en belirgin avantajlarından bir tanesi personel kalitesidir. Şöyle ki, Tercüme bürosuna tercüme edilmek üzere verilen metinler için yalnızca tek bir İngilizce tercüman bulunmaz. Tercüme büroları ekip halinde çalışırlar ve bu ekip her zaman için en üstün niteliğe sahip işin meydana getirilmesi için var gücüyle çaba gösterir.

Portakal Tercüme ofisi yeminli ve noter tasdikli tercümeler yapmaktadır. Bundan dolayı hem sözleşmeye uygunluk hem de işin alınmasından önce anlaşılmış olan fiyat hakkında herhangi bir anlaşmazlık yaşanması mümkün değildir. Yaşansa dahi İngilizce tercüman ihtiyacında olan kimse karşısındaki kurumsal bir büro olduğundan dolayı haklarını her türlü mercide rahatlıkla arayabilir.

 

Kurumsal İş Ortağı

Sektörü ve alanı her ne olursa olsun herkes ya da her firma kurumsal bir kişilik ile iş yapmayı ister. Bu sebeple kendini kanıtlamış ve alanında belirgin şekilde sivrilmiş olan tüzel kişiler her zaman için daha çok güven verecektir. İngilizce çeviriler için bir tercüme bürosunun tercih edilmesi, bir şirket ile doğrudan doğruya iş ortağı olunması anlamına gelir.

 

Her Alanda Tam Destek

Kurumsal bir tercüme bürosunun tercih edilmesindeki en büyük avantajlardan bir tanesi de İngilizce çeviri hizmeti almak isteyen kimsenin bu iş için anlaştığı ortağı ile her daim iletişim halinde olabilmesidir. Bunun yanı sıra kurumsal bir tercüme bürosunun tercih edilmesi halinde İngilizce çeviri hizmeti almak isteyen müşterilerin muhatabı sadece çevirmen olmayacaktır.

Verilen işten sorumlu olan sadece bir çevirmen değil, geniş bir kadro hatta pek çok zaman büro tüzel kişiliğinin tamamı olacaktır. Yani bir kimse ile herhangi bir iletişim problemi yaşanır ya da iletişim aksaklığı söz konusu oluyor bu aksaklığın bürodaki başka bir sorumlu personel ile ikame edilmesi son derece kolay bir iş olacaktır. Şüphesiz ki bu durum İngilizce çeviri işi yaptırmak isteyenler için güvence sağlayacaktır.

 

Kalıcı Ortaklık

Portakal Tercüme ile yapılan tercüme anlaşmaları her daim bağlayıcı olmuştur. İngilizce tercüme yapan firmalar arasında bir çok müşteri değişikliği olur. Bunun en büyük nedeni ise hizmet kalitesinin yetersiz olması ya da hizmet memnuniyetsizliğidir. Müşteriler farklı İngilizce çeviri yapan firmalar arasında denemeler yaparak en kaliteli hizmeti veren tercüme bürosunu bulmaya çalışır. Portakal Tercüme ofisi sürekli olarak çalıştığı yüzlerce müşterisi sayesinde İngilizce tercüme hizmet kalitesinden emindir.

Sürdürülebilir bir ortaklık kurulması bir çok avantajı yanında getirir. Bunlardan birisi müşteri ve tercüme ofisi arasındaki güvenin pekişmesi ve işleyişin hızlanmasıdır.  Kurumsal bir tercüme bürosuna duyulan güven bir defa tesis edilmiş ise büro bu güveni devam ettirmek için var gücüyle çalışacak ve tercüme hizmeti alan ortağının güvenini boşa çıkarmamak için elinden geleni ardına koymayacaktır.

 

Seçkin Müşteri Kitlesi

Bir tercüme bürosunu kaliteli ve prestijli kılan bir diğer özellik ise seçkin müşteri kitlesidir. Bu müşteri kitlesi sayesinde tercüme bürosunun halihazırda elde ettiği müdavim iş ortakları bulunduğundan büro bu iş ortaklarını kaybetmeyi hiçbir zaman göze almayacaktır. Bundan dolayı müşteri kitlesini muhafaza etmek adına sunduğu İngilizce çeviri hizmetini günden güne daha kaliteli hale getirecektir.  Portakal Tercüme bürosu, SIEMENS, Türk Hava Yolları, FORD, TOYOTA, DAIKIN gibi küresel ve alanında öncü firmalarla çalışmaktadır.

 

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (Değerlendir! / Vote now!)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?