İnternet Sitenizi Uzmanlara Emanet Edin

Portakal tercüme, sadece Türkiye’de değil Dünya’nın her yerinden size hizmet vermeye devam ediyor. Tüm dillerde web sitesi çevirilerinizde de sizlere yardımcı oluyor.

Web sitenizde yer alan tüm bilgileri istediğiniz dile sitenize uygun şekilde doğru anlamı kullanarak çeviriyoruz. Portakal tercüme aynı şekilde web sitesi hizmeti verdiği için siteniz için yapılan çevirileri de web sitenizin içine yerleştirme de yapabiliyor. Uzman kadromuzla siteniz için gereken tüm teknik bilgilere hakim çalışanlarımızla web sitenizdeki imajını artırmış oluyoruz.

İnternet Site Tercümesi

Kurumsal imajınızı kuvvetlendirmek ve hedef pazarlarınıza en etkili şekilde ulaşmak için web sitesi tercümesi gereksinimi duyulmaktadır. Bu durumda sizin web sitenizin tercümesine PORTAKAL TERCÜME A.Ş. olarak yetişmekteyiz. Web sitesi çevirisi çok önemlidir. Bundan dolayı PORTAKAL TERCÜME A.Ş. olarak uzman tercüman kadromuzca web sitenizin tercümesi yapılır daha sonrasında ise editör kontrolünden geçirilerek web siteniz hatasız bir şekilde size teslim edilir. İnternet sitesi tercümesi asla çeviri olduğunu karşı tarafa hissedilmemeli o ülkenin kültürüne, dil bilgisine ve terminolojisine uygun olarak yapılmalıdır.

Kaynak dildeki sayfanın doğallığı ve anlatımına sadık kalınmalıdır ve bu ancak profesyonel web site çevirici uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Web sitenizin en etkileyici ve en doğru şekilde çevirisinin yapılması için uzman kadromuzla hizmetindeyiz. Tüm bilgisel donanıma ve tecrübeye sahip ekibimiz kurumsal firmaların ve birçok firmanın web site tercümesini yapmış olup ve en uygun intermet sitesi çeviri fiyatı ile hizmet sağlamıştır. PORTAKAL TERCÜME A.Ş. olarak web sitesi tercümelerinde 500 karakterlik bir bölümü istediğiniz dillerde kısa deneme metni yaparak çeviri kalitemizi görme olanağını sunuyoruz. Sizde tüm avantajlarımızdan yararlanmanız için info@portakaltercume.com adresine hemen mail atabilirsiniz. 7 /24 internetin olduğu her yerde yanınızdayız.