Portakal Tercüme Bürosu
444 82 86
 

HIZLI TEKLİFİ ALİspanyolca-Türkçe Tercüme

İspanyolca Tercüme Hizmetleri

15 yıllık İspanyolca Tercüme Deneyimi ve Profesyonel İspanyolca Tercümanlardan Oluşan Kadromuzla Noter Yeminli İspanyolca Çeviri Hizmetleri

Günümüzde okuduğumuz birçok eserin yazarı yabancıdır. Okunan yabancı eserlerin kendi ana dilimizce okunmasını sağlayan tercümanlara bu konuda oldukça büyük iş düşmektedir. Tercüme bürosu altında çalışan kişiler uzun yıllar aldıkları eğitimden sonra eserleri noktası virgülüne tercüme etmek için oldukça zaman harcarlar.

Noter Yeminli Tercüme, kelime anlamı olarak tercüme işinde uzman kişi tarafından çevrilmiş belgelerdir. Yapılacak her tercüme yeminli tercüme gerektirmemektedir. Normal belgeler sadece tercümanlar tarafından çevrilebilir. doğum belgesi, evlik belgesi, lise diploması, üniversite diplomaları gibi hukuksal belgeler kesinlikle yeminli tercüme gerektirmektedir.

İspanyolca-Türkçe Tercüme

Çeviri Bürosuna gelen kitap, dergi, makale vb. yazıların çevrilmesi genellikle bir izne dayanmamaktadır. Ancak devlet dairesi ya da üniversiteler bünyelerinde Yeminli tercüman bulundurmaktadır. Yeminli Çevirmenler çevirdikleri işlerin gizliliği için görevlendirilen tercümanlardır. Üniversite ya da devlet dairesi haricinde özel ispanyolca tercümanlık yapan kişilerin de çevirdiği kişisel belgeler ve notlar yeminli dokümanlar arasında yer alır. Türkiye’de bir belgenin yeminli tercüme olarak kabul edilmesi kaynak belgenin orijinal dilde olması ve çevrilen belgenin hedef dilde olması seçeneklerini barındırır.

Türkçe-İspanyolca Tercüme

Birçok ilde bulunan farklı dilde tercümanlık yapan bürolar mevcuttur. İspanyolca dilinde yapan bürolarda bunlar arasındadır. İspanyolca genellikle İspanya, Arjantin, Uruguay ve Küba’da konuşulmaktadır. Özellikle dünya dilleri arasında yer alan İspanyolca tercüme büroları oldukça sık iş almaktadır. Tercüme bürolarına İspanyolca çeviri için başvuran kişiler genellikle şirket sahipleri ya da makale çevirttirmek isteyen kişiler olmaktadır. İspanyolca çeviri diğer dillere göre daha zordur çünkü Hint-Avrupa dil ailesine bağlı bir Roman dilidir.

Kurumsal Müşterilerimizin Avantajları

Gizlilik Güvencesi
Noter Onaylı Tercüme
Proje Yöneticisi
Süresiz Arşiv


Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Detaylı bilgi almak istiyorum