Portakal Tercüme 20 yıllık deneyimi ve uzman kadrosu ile ITO Maltepe Bölge Temsilciliği’nde yabancı ortaklı şirket kuruluşları için tercüme hizmeti vermektedir. Sahip olduğumuz deneyim ve sektörün öncü tercüme firması olmanın verdiği sorumlulukla kaliteli, hızlı ve güvenilir tercüme hizmeti vermekte olan firmamız ticari, kurumsal ve kişisel çeviri hizmetleri vermektedir.

 

Yabancı Ortaklı Şirket Kuruluşu

Portakal Tercüme Ofisi, yabancı ortaklı şirket kuruluşları için sözlü ve yazılı tercüme yapabilme kapasitesine sahip, onlarca ticari, teknik ve bilimsel alana uzman çevirmen kadrolarına sahiptir. Bu sayede ülkemizdeki her türlü alanda 52 resmi dilde çeviri yapabilen Portakal Tercüme, %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmektedir.

20 yıllık çalışma hayatında uluslararası ve ulusal birçok markaya tercüme çözüm ortaklığı hizmeti vermiş olan firmamız bu sayede güvenilir ve kaliteli hizmet vermesinin yanında hızlı bir şekilde işlemlerin yapılmasını da sağlamaktadır.

Toplantı tercümanlığı, konferans tercümanlığı ve tercüman refakat hizmeti gibi hizmetlerle de kurumsal müşterilerine hizmet veren Portakal Tercüme sahip olduğu avantajlı ve yenilikçi özellikleri ile sektörün öncü firması olmayı başarmıştır.

 

Portakal Tercüme Deneyim

Firmamız 20 yıllık çalışma hayatında bir çok hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir. Bu işler arasında şirket ortaklıkları, sözlü tercüme, sözleşme tercümanlığı gibi hizmetler olmasının yanında Portakal Tercüme yabancı ortaklı şirket kuruluşları konusunda da uzmanlaşmıştır. Uluslararası ve ulusal ünlü markalarla çalışan firmamız, Türkiye’de tercüme denince ilk akla gelen firmalardan biridir.

Çalıştığımız bazı firmalar;

 

Yerel ve ulusal sektör devleri ile başarılı bir şekilde çalışma ortaklığını sürdüren firmamız bu sayede tecrübelerini artırmakta ve Türkiye’de güvenilir tercüme hizmeti alınabilmesini sağlamaktadır. Sektör lideri olma sorumluluğu gereği müşterilerimize %100 memnuniyet sağlama amacıyla hizmet vermekteyiz.

 

Neden Portakal Tercüme

Portakal Tercüme öncelikle referansları ve 20 yıllık deneyimi ile kanıtlanmış kalite standartlarına sahip, eşsiz bir firmadır. Sahip olduğu memnuniyet oranı ile her daim liderliğini gösterdiği gibi müşterilerine sunmakta olduğu özel avantajlar ve özelliklerle de öncü olduğunu göstermektedir.

Portakal Tercüme dünyanın en iyi sertifika kurumları tarafından kalitesi tescillenmiş özel bir firmadır.

İstanbul Ticaret Odası Maltepe Şubesi kapsamında gerçekleştirilmek istenen yabancı ortaklı şirket kurulumlarında Portakal Tercüme, sahip olduğu deneyim ve kalite standartları ile hizmet vermektedir. Birçok firmanın kuruluş aşamasında görev alan, hizmet veren ve çözüm ortağı olarak sorumluluk üstlenen firmamız, etkinlik organizasyonlarında tercüme hizmeti vermiş ve başarı ile birçok projenin altından kalkmıştır.

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (174 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?