Portakal İzmir Tercüme Bürosu

Portakal Tercüme, tüm Türkiye’de olduğu gibi İzmir tercüme ihtiyacını da hızlı ve kaliteli hizmeti ile karşılamaktadır.

Firmamız 20 yıllık deneyim ve 50’den fazla resmi dilde çeviri yapabilme kapasitesi ile hizmet vermektedir. 5 şubesi bulunan Portakal Tercüme ajansı, İzmirde’de tecrübeli ve seçkin çevirmen kadrosu ile hizmet vermektedir. %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmakta olan tercüman ekibimiz her biri alanında uzman kişilerden seçilmişlerdir. İzmir’de tercüme ya da tercüman arayışınız bulunuyorsa Portakal Tercüme Ofisi’nin kaliteli hizmetini mutlaka denemelisiniz.

 

izmir tercume burosu hizmetleri 490x294 Portakal İzmir Tercüme Bürosu

Portakal Tercüme Kurumsal Hizmet Anlayışı

Firmamız 20 yıllık geçmişinde birçok sektörden firma ile iş ortaklığı yapmış bulunmaktadır. Bu tecrübenin Portakal Tercüme’ye kazandırdığı, kurumsal müşterilerinin isteklerine daha hızlı ve kolayca karşılık vermesi ve müşterilerini çok daha iyi bir şekilde anlayabiliyor olmasıdır. İzmir tercüme konusunda oldukça talepkar şehirlerimizden birisidir. Gerek tarihi ve doğal güzellikleri ile çektiği turist sayısı olsun gerekse limanı sayesinde büyük şirketleri kendine çekebilmesi olsun İzmir’i tercüme konusunda istekli bir hale getirmiştir.

Portakal Tercüme Bürosu ulusal ve uluslararası birçok ünlü firma ile iş ortaklığı yapmaktadır. Teknoloji, seyahat, otomotiv, ilaç, mağazalar zinciri gibi dünyaca ünlü ve sektörlerinde liderliği zorlayan bu firmalarda bazıları;

 

Portakal İzmir Tercüme Bürosu Avantajları

Firmamız İzmir tercüme bürosu hizmeti arayışında olan her kesime farklı özelliklerde avantajlı imkanlar sunmaktadır. Portakal Tercüme Ajansı sahip olduğu eşsiz özelliklerle tercüme sektörünün yenilikçi ve lider firmalarından birisi haline gelmiştir.

Kurumsal Avantajlar – Portakal Tercüme Bürosu kurumsal müşterilerine özel fiyatlandırma politikası uygulamaktadır. Buna göre kurumsal müşterilerimiz ile yaptığımız anlaşmalara göre piyasada bulunabilecek fiyatlardan çok daha uygun ücretlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz diğer özellikler ise; acil çeviri, hızlı kurye gönderimi, süresiz tercüme arşivlenmesi şeklindedir. Ayrıca verdiğimiz tercüme hizmetleri, müşterimizin bu tercümelerden zarar görmesine karşı Ray Sigorta tarafından sigortalıdır.

Akademik Avantajlar – Firmamız öğrenci ve öğretim görevlilerine uygun fiyatlandırma uygulamaktadır. Buna göre öğretim görevlilerimizin ya da öğrencilerimizin ihtiyaç duydukları tercümeleri piyasaya göre çok daha uygun fiyatlarda yapabilmekteyiz. Bunun yanında hızlı gönderim özelliği ile de acil durumlarda yanınızdayız.

Kalite Avantajı – Müşterilerimiz Portakal Tercüme Ofisinden aldıkları tercüme hizmetinin kaliteli olacağını bilirler. Firmamız, uluslararası kalite standartları belgelerinin tümüne sahiptir.

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (295 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?