Katalog, Broşür, Kitap ve Dergi Tercümesi

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Değerlendir!)
Loading...

Katalog, Broşür, Kitap ve Dergi Tercümesi

Kitap-Katalog-Dergi Çevirisi olarak çevirilecek evraklarınız hangi dil olursa olsun çevirisi en kaliteli şekilde hazırlanıp değerli müşterilerimize sunulmaktadır. 20 yıllık tecrübemizle birlikte Kitap-Katalog, Dergi tercümelerinizi Portakal Tercüme farkıyla uygun fiyata yaptırırken kaliteli bir hizmet de almış olacaksınız.

 

Tasarımlı Tercüme Hizmeti

Kitap katalog ve broşürlerin sayfa yapısını koruyacak şekilde tercümeleri yerleştirme işlemleri, katalog, broşür yada diğer dosyalarınızın orijinal dosya kayıtlarında ki gibi resimli, şekilli, bire bir çevirisi yapılıp, word, pdf yada istemiş olduğunuz başka formatlarda kaydedilerek sizlere sunulur.

 

Katalog, Broşür, Kipta ve Dergi Tercümesi Yaptırırken Nelere dikkat Edilmelidir?

• Alanında uzman tercümanlar tarafından yapılmasına dikkat edilmelidir. Portakal Tercüme A.Ş. olarak her alanda uzman tercüman kadromuz mevcuttur.
• Katalog, broşür, kitap ya da dergi tercümesi yaptırmadan önce deneme metni istenmelidir. Portakal Tercüme A.Ş. olarak biz size bu hizmeti ücretsiz olarak yapmaktayız.
• Tüm çevirmenler çeviri belleklerine, sözlük ve terminolojilere sahip uzman tercümanlardır. Sözleşmeli çalıştığımız tüm şirketlere özel sözlük oluşturmaktayız ve oluşturduğumuz sözlüğü yaptığımız tüm tercümelerde kullanmaktayız. Ya da sizin tarafınızdan hazırlanan özel sözlükler varsa bize gönderilen sözlüğe her zaman bağlı kalırız.
• Portakal Tercüme A.Ş. olarak proje yöneticileri hem proje planlamasına hem de kalite kontrollünü sağlamaktadır.

Portakal Tercüme olarak size tüm konularda kitap, dergi ve katalog tercümeleri gibi konularda, her dilde yazılı çeviri hizmeti vermekteyiz. Uzmanlık alanlarına göre farklı ve tecrübeli tercümanlarımız tarafından 52 dilde çeviri yapılmaktadır. Belgelerinizin orijinallerine sadık kalınarak, istenilen dilde anlamını koruyacak şekilde yapılacak olan çevirileri ve çeviri tamamlandıktan sonra kontrolü yapılıp size öyle teslim ediyoruz. Ayrıca tercüme edilen evraklarınıza noter anayı gerekirse biz yaptırıp tarafınıza elden veya posta ve kargo yoluyla size gönderiyoruz.

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?