KATALOG, BROŞÜR, KİTAP VE DERGİ TERCÜMESİ

Portakal Tercüme A.Ş. olarak tercüme sektörüne 16 yıllık deneyim birikimiyle sizin yanınızdadır. Her konuda hukuki, tıbbi, ticari, teknik, kullanım kılavuzları, katalog, broşür, kitap gibi belgelerinizi hedef dilden kaynak dile uzman ve deneyimli tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

TASARIMLI TERCÜME HİZMETİ

Kitap katalog ve broşürlerin sayfa yapısını koruyacak şekilde tercümeleri yerleştirme işlemleri, katalog, broşür yada diğer dosyalarınızın orijinal dosya kayıtlarında ki gibi resimli, şekilli, bire bir çevirisi yapılıp, word, pdf yada istemiş olduğunuz başka formatlarda kaydedilerek sizlere sunulur.

KATOLOG, BROŞÜR, KİTAP VE DERGİ TERCÜMESİ YAPTIRIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

• Alanında uzman tercümanlar tarafından yapılmasına dikkat edilmelidir. Portakal Tercüme A.Ş. olarak her alanda uzman tercüman kadromuz mevcuttur.
• Katalog, broşür, kitap ya da dergi tercümesi yaptırmadan önce deneme metni istenmelidir. Portakal Tercüme A.Ş. olarak biz size bu hizmeti ücretsiz olarak yapmaktayız.
• Tüm çevirmenler çeviri belleklerine, sözlük ve terminolojilere sahip uzman tercümanlardır. Sözleşmeli çalıştığımız tüm şirketlere özel sözlük oluşturmaktayız ve oluşturduğumuz sözlüğü yaptığımız tüm tercümelerde kullanmaktayız. Ya da sizin tarafınızdan hazırlanan özel sözlükler varsa bize gönderilen sözlüğe her zaman bağlı kalırız.
• Portakal Tercüme A.Ş. olarak proje yöneticileri hem proje planlamasına hem de kalite kontrollünü sağlamaktadır.

Portakal Tercüme olarak size tüm konularda kitap, dergi ve katalog tercümeleri gibi konularda, her dilde yazılı çeviri hizmeti vermekteyiz. Uzmanlık alanlarına göre farklı ve tecrübeli tercümanlarımız tarafından 52 dilde çeviri yapılmaktadır. Belgelerinizin orijinallerine sadık kalınarak, istenilen dilde anlamını koruyacak şekilde yapılacak olan çevirileri ve çeviri tamamlandıktan sonra kontrolü yapılıp size öyle teslim ediyoruz. Ayrıca tercüme edilen evraklarınıza noter anayı gerekirse biz yaptırıp tarafınıza elden veya posta ve kargo yoluyla size gönderiyoruz.


Bu Yazıyı Beğendiz mi?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıyı ilk siz beğenmek ister misiniz?)
Loading...