Lisans Diploması Çeviri Hizmetleri

Portakal Tercüme 20 yıllık deneyimi, uzman tercüman kadrosu ve %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle lisans diploması çeviri hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Lisans diploması tercüme ihtiyacı uluslararası görevlerle ilgili ihtiyaçlardan doğar. Bu kimi zaman yabancı bir ülkede yapılacak yüksek öğrenim, kimi zaman yurt dışında iş olanaklarından faydalanmak olabilir.Diploma tercümesi için orijinal belgeyi getirmeniz ve hangi dilde çevrileceğini belirtmeniz yeterlidir.

Hangi Dillere Diploma Tercümesi Yapılır?

Çevirilerimiz sadece İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca gibi çok konuşulan dillere yönelik değildir. Arnavutçadan Dancaya, Kazakça gibi Türk lehçelerine kadar geniş bir dil çevirisi yapmaktayız.

Diploma tercümesi istekleriniz eksiksiz ve çok hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Lisans, ön lisans ya da lise diplomanız gerekli kriterlere uygun biçimde çevrilip size teslim edilmektedir. Ayrıca ilköğretim mezuniyet diploması, öğrenci belgesi gibi her nevi diploma ve belge tercümesi yapılmaktadır.

Bunlara uygulanan prosedür noter yeminli şekilde gerçekleşmektedir. Ayrıca ÖSS sonuç belgesi, TOEFL belgesi, doktora diploması, apostil işlemleri, YÖK denklik belgeleri tercüme edilerek değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Diploma ve öğrenci belge çevirileri fiyatları için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Hizmetlerimizden çok memnun kalacaksınız.

Lisans Diploması İngilizce Çeviri Örneği

Odtü Üniversitesi Lisans diploması Türkçeden İngilizceye çeviri örneği.

Marmara Üniversitesi Hukuk bölümü lisans diploması Türkçeden İngilizceye çeviri örneği.

Başkent Üniversitesi Hukuk bölümü lisans diploması, Türkçeden İngilizceye çeviri örneği.

Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümü lisans diploması, Türkçeden İngilizceye çeviri örneği.