Lise Diploması Tercümesi

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Lise Diploması Tercümesi

Tercüme hizmetleri bugün dünyada çok kapsamlı bir şekilde yürütülmektedir. Bu konuda eğitimli istihdam giderek arttığı gibi tercüme edilen dil sayısı da her geçen gün artmaktadır. Firmamız da gerek sözlü çeviri gerekse yazılı tercümeleri çeşitli disiplinlerini de göz önüne alarak başarılı biçimde uygulamaktadır. Uzman personelimiz çok çeşitli dillerde eğitim almış ve o dili ana dili gibi konuşan kişilerden oluşmaktır. Bilimsel, iş çevirisi, genel tercüme, yeminli tercüme gibi çok çeşitli çeviri disiplinlerinde hızlı ve eksiksiz bir hizmet sunmaktayız.

Çeviri hizmetlerimizden biri de diploma çevirisi olup uzman ekibimiz alanında çok yetkindir. Diploma tercümesi için orijinal belgeyi getirmeniz ve hangi dilde çevrileceğini belirtmeniz yeterlidir. Çevirilerimiz sadece İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca gibi çok konuşulan dillere yönelik değildir.

Arnavutçadan Dancaya, Kazakça gibi Türk lehçelerine kadar geniş bir dil çevirisi yapmaktayız. Diploma tercümesi istekleriniz eksiksiz ve çok hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Lisans, ön lisans ya da lise diplomanız gerekli kriterlere uygun biçimde çevrilip size teslim edilmektedir. Ayrıca ilköğretim mezuniyet diploması, öğrenci belgesi gibi her nevi diploma ve belge tercümesi yapılmaktadır.

Bunlara uygulanan prosedür noter yeminli şekilde gerçekleşmektedir. Ayrıca ÖSS sonuç belgesi, TOEFL belgesi, doktora diploması, apostil işlemleri, YÖK denklik belgeleri tercüme edilerek değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Diploma ve öğrenci belge çevirileri fiyatları için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Hizmetlerimizden çok memnun kalacaksınız.

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?