Portakal Lojistik Tercüme Hizmeti

Portakal Tercüme Bürosu, lojistik sektörünün tüm resmi belgelerinin tercümesi için uzman tercüman kadrosu ve 20 yıllık tecrübesi ile çeviri hizmeti vermektedir.

Tüm türlerde fatura, idari-teknik şartname, kaza tutanakları, sertifikalar, nakliye ve taşıma sözleşmeleri, faturalar, gümrük yazışmaları ve her türlü ticari dokümanlarını gizlilik sözleşmesi kapsamında,  lojistik tercümelerinizi, editör kontrolünde ve gerek görüldüğünde çapraz tercüme kontrol sistemiyle ‘sıfır hata’ hedefiyle çevirmektedir

 

Portakal Tercüme Kalitesi

Lojistik, şüphesiz tercüme teslim hızının en önemli olduğu alanların başında gelmektedir. Özellikle gümrük işlemlerinin, yurt dışı giriş ve çıkış işlemlerinin gecikmemesi hususunu dikkate alarak tercüme hizmet sistemimizi bu ihtiyaçları göz önünde bulundurarak şekillendirmektedir. Sorunsuz şekilde teslim edilen lojistik çevirileri, süresiz ve şirkete özel arşivleme garantisi ile müşterilerimizin eline ulaşmaktadır.

Portakal Tercüme lojistik çeviri ihtiyaçlarını karşılamak adına kurumsal avantajlar ve özellikler de sunmaktadır. Firmamız 20 yıllık geçmişinde yüzlerce kurumsal marka ile iş ortaklığı gerçekleştirmiştir. Bu markalar arasında ulusal ve uluslararası dev şirketler de bulunmaktadır. Buna göre firmamız hem çalıştığı firmalar ve referanslarıyla hem de benzersiz özellikleri ile Türkiye’nin lider tercüme ofislerinden biri konumundadır.

İş ortaklığı gerçekleştirdiğimiz bazı firmalar;

 

Portakal Tercüme Kurumsal Avantajlar

Firmamız kurumsal müşterileri ile eşsiz bir bağ kurarak çalışmaktadır. Buna göre Portakal Tercüme kurumsal avantajları lojistik sektöründe çeviri hizmetine ihtiyaç duyan tüm firmalara, kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet ilkeleriyle çeviri yapmaktadır. Alanında uzman tercüman kadromuz %100 müşteri memnuniyeti odaklı, titiz ve özenli çalışmaktadır. Portakal Tercüme, özellikle kurumsal anlamda tercüme hizmetlerinin önemini ve ne kadar dikkatli olunması gerektiğini bilmektedir. 20 Yıllık tecrübemiz ile bu konuda firmamızın kendine güveni tamdır.

Firmamız hızlı teslimat, acil çeviri hizmeti, süresiz çeviri arşivleme, sigortalı tercüme, gizlilik sözleşmesi, uygun fiyatlı tercüme gibi eşsiz özellikleri müşterilerine sunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş