Masaüstü Yayıncılık

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Masaüstü Yayıncılık , kitap, dergi gibi yayınları, masa başında, bilgisayar destekli olarak, baskı ya da yayına hazırlama işidir. Bu terim, İngilizce DTP (Desktop-Publishing) teriminin Türkçe karşılığı olarak kullanılır. Anlam olarak, “masa başında yayıncılık” anlamına gelmesine rağmen, dilimize, kelime çevirisi yapılarak girmiş ve masaüstü yayıncılık olarak çevrilmiştir.

Uzmanlaşmış kadromuzla, yurtdışında eğitim almış tercümanlarımızla, profesyonel olarak bu sektörde öncülüğü yakalamış durumdayız. İstemiş olduğunuz metin hangi dil olursa olsun bizim için fark etmez çünkü size en iyi hizmeti vermek için dünya dillerine hâkimiz. Ayrıca noter yeminli tercümanlarımızla işlerinize resmiyet katıyoruz. Sizlerin belirlediği iş teslim tarihlerine sadık kalarak zamanında işlerinizi teslim ediyoruz. İş alanlarımızda; ticari olarak iş anlaşmaları, hukuksal olarak da evlilik, vize, çalışma izni gibi konularda faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Bu terim, İngilizce DTP (Desktop-Publishing) teriminin Türkçe karşılığı olarak kullanılır.

Bizlere vermek istediğiniz çeviri hakkında bilgi almak için e-posta, mail, telefon aracılığıyla bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz çeviri bürosuna gelerek ücretsiz şekilde deneme çevirileri yapıp bizim hakkımızda bilgi sahibi olmanızı sağlarız. Teknik projeler içeren çevirileriniz için de bu konuda uzman olan ekibimizden bir kişi görevlendirerek teknik sorumlu olarak tarafınıza atanmaktadır. İşinizin gidişatıyla ilgili sizinle sürekli irtibat halinde olacaktır. Çevirisi yapılan metinler hangi programda isterseniz o program dâhilinde hazırlanır. Tarafınıza yapılan bütün çalışmalar gizlilik çerçevesinde yürütülür. Siz değerli müşterilerimizin gizliliğini teminat altına almak için gizlilik sözleşmesi imzalanmaktadır.

Fiyatlandırma konusunda ise aklınızda bir şüphe olmasın sizlere uygun hazırladığımız fiyat seçenekleriyle hizmetimizden memnun kalacaksınız. Masaüstü Yayıncılık olarak sizler bizim için değerlisiniz. Sizlerin memnuniyeti açısından kendimizi her geçen yenilemekte ve geliştirmekteyiz. Kartal gibi yüksek uçmak isteyenlerin tercihi bizleriz tercih edin memnun kalacaksınız.

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?