En Hızlı Çeviri Hizmeti

İş dünyasında zamanın bir adım önünde yer almanın avantajlarının bilincindeyiz; bu nedenle acil tercüme işlerinizi en kısa sürede ve kusursuz hizmet vermek olarak belirledik. Firmamız bünyesindeki tüm çalışanlar genel kalite hedeflerimiz doğrultusunda müşteri memnuniyetini esas almışlardır.

Profesyonel dil uzmanları

Portakal Tercüme olarak her zaman deneyimli, belirli bir alanda uzman ve profesyonel çevirmen ve editörlerle çalışmaktayız. Projelerinizdeki her türlü terminolojiye hâkim oluruz. Projelerin içeriklerine göre aynı tercümanlarla çalışmamız, çevirilerin güvenilirliğini artırarak düzeltme süresini de kısaltmaktadır. Böylece müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir çeviri teslim etmiş oluruz.

Konu uzmanlığı

Proje müdürlerimiz Mütercim Tercümanlık ve Çeviribilim mezunudur. Firma olarak tek faaliyet alanımız çeviri ve dil çözümleridir. Yılların verdiği birikim ve deneyimle hareket eden koordinatör, çevirmen ve editörlerimiz alanlarında uzman isimlerdir.

Kesintisiz Destek, Hızlı Bilgilendirme

Her projede müşterilerimizle bir proje yönetici ilgilenilir. İşlerin boyutuna ve içeriğine bakmaksızın her projede titiz bir şekilde çalışan proje koordinatörleri, müşterilerimize projenin her aşamasında bilgilendirmede bulunur ve en iyi dil hizmetini almanızı sağlar.

Tüm dillerde yeminli tercüme

UDİÇED ve TURÇEF üyesi uzman tercüman kadrosuna sahip olan büromuz yalnızca İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça dillerinde değil tüm dünya dillerde yeminli tercüme hizmeti sunmaktayız..

15 yıllık Tercüme Deneyimi

Kurulduğumuzdan bu yana tüm müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Müşterilerden gelen çeviri taleplerinin istenilen zamana yetişmeme ihtimali her zaman vardır. Portakal Tercüme Bürosu ise, böyle bir durumun yaşanmasına asla müsaade etmez

BİZİ TERCİH ETTİLER

Portakal Tercüme olarak fiyat rekabeti Satış politikamız olmadı, olmayacaktır. Bizim hedefimiz; hızlı, hatasız ve profesyonel tercüme hizmeti sunmaktır. Bu yüzden SIEMENS, ABB, Turkcell Superonline, Johnson Controls gibi sektöründe dev şirketler bizi tercih etti.
BUĞRA YAZAR