Nüfus Cüzdanı Çeviri Hizmetleri

Bir devletin egemenliği altında yaşayan kişilere devletçe verilen kişisel durumlarını gösteren resmi belgeye nüfus cüzdanı denir.

Başvuru yapacağınız kamu ve özel kurumlarda o ülkenin dilinde nüfus cüzdanı tercümesi istenebilir. Kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutan, öncelikle müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen firmamız, Türkiye Cumhuriyeti içerisinde devlet kurumları tarafından sizlerden talep edilen bu resmi belgeyi sizler için hazırlamaktadır.

Uygun fiyat anlayışımızla nüfus cüzdanı tercümesi işlerinizde sizlerin yanındayız. Bu durumlarda en uygun fiyatlarla Portakal Tercüme Bürosuna gelerek size en hızlı şekilde resmi belge çevirisini teslim edebiliriz.

Genellikle nüfus cüzdanı çevirisi vize işlemleri için, okul için ve iş için yapılmaktadır. Nüfus cüzdanın tercümesi yapılırken yeminli tercüme bürosu (Portakal Yeminli tercüme Bürosu)ndan yapılmalıdır. Çünkü yapılacak nüfus cüzdanı tercümesivereceğiniz resmi kurum ancak bu şekilde kabul eder.

Nüfus cüzdanı tercümesi yeminli tercümesi yeminli tercüman tarafından onaylandıktan sonra bazı makamlar noter tasdik işlemi de istemektedir.

Noter tasdik işlemini bizim anlaşmalı olduğumuz noterlerde noter tasdik işlemini notere ek bir ücret ödeyerek yapabilirsiniz.
Nüfus cüzdanı tercümelerinde 444 82 86 irtibat telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.