Yaklaşık 50’den fazla resmi dilin bulunduğu ve Küresel iletişimin doruk noktalarını yaşadığımız şu dönemde Portakal Tercümanlık hem sözlü hem de yazılı bütün resmi dillerde profesyonel bir şekilde hizmet veriyor.

 

Hizmetlerimiz

Portakal Tercümanlık “Sözlü Çeviri”, “Yazılı Çeviri” ve “Diğer Hizmetler” olmak üzere üç farklı bölümde hizmet vermektedir. Profesyonel bir ekip ve üstün kalite anlayışıyla Portakal Tercümanlık, yaşanabilecek sıkıntılarda hızlı bir şekilde müdahale edebilecek tecrübeye de sahiptir.

Sözlü Çeviri

Bu hizmetlerin içerisinde sözlü çeviri simültane çeviri, ardıl çeviri, nikah tercümanlığı, tapu tercümanlığı, adliye tercümanlığı, cezaevi tercümanlığı, noter tercümanlığı, toplantı tercümanlığı ve turistik tercüme hizmetleri bulunuyor.

Yazılı Çeviri

Yazılı tercüme hizmetlerinde yazılı çevirilerde resmi belge çevirileri, yeminli çeviriler, akademik çeviriler gibi birçok çeviri türlerinde çalışmalar gerçekleştiriliyor.

Diğer Hizmetler

Yazılı ve sözlü çevirilerin yanı sıra redaksiyon hizmeti, tercüman refakat hizmeti ve yerelleştirme gibi hizmetlerde Portakal Terümanlık tarafından başarı ile gerçekleştirilen hizmetler arasında yer alıyor.

tercumanlik herkesin yapabilecegi bir meslek midir 490x327 Online Tercümanlık

Tercüme ve Ücretler

Portakal Tercümanlık hızlı ve bassit hizmet işleyişi ile, kısa zamanda optimum sonuçları almanıza yardımcı olmaktadır.

 

Hangi Dillerde Hizmet Veriliyor?

Portakal Tercümanlık yaklaşık 50 farklı dilde hizmet vermektedir. Majör olarak kullanılan İngilizce, Almanca, Japonca, Çince, Rusça gibi dillerin yanı sıra, Afganca, Çince, Korece, Tacikçe, Urduca, Japonca, Yakutça, Yunanca ve bunun gibi daha bir çok, görece olarak nadir kullanılan dillerde de tercümanlık hizmetleri verilmektedir.

 

Ne Kadar Ödeyeceğim?

Tercüme hizmetleri dilden dile, yazılı tercümelerde yazı uzunluğuna göre ve sözlü çevirilerde iş yoğunluğuna göre oldukça farklı fiyatlandırmalar bulunmaktadır. Detaylı bilgi için info@portakalenglish.com adresiyle 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Portakal Tercümanlık, hızlı, kaliteli ve uygun fiyata hizmet vermektedir.

 

Portakal Tercüme Kimdir?

Portakal tercüme firması tercüme alanında yaklaşık on dört sertifikası bulunan bir firma olarak müşterilere her zaman güven veriyor. Yeminli çevirmen yetkili belgesi bulunan portakal tercüme firmasının üye olduğu kuruluşlar arasında TURÇEF, UDİÇED, İTO ve KOSGEB gibi kurumlar yer alıyor. Aynı zamanda vermiş olduğu hizmetlerin yanı sıra portakal tercüme firmasının çeviri sigortası bulunuyor. Çeviri sigortası sayesinde müşteriler almış oldukları hizmetlerde herhangi bir problem yaşama endişesi yaşamıyor. Portakal tercüme firması müşteri odaklı bir firma olarak her daim en yüksek kaliteyi elde etmek için çalışmaktadır.