Osmanlıca Tercüme

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Osmanlıca Tercüme Hizmetleri

20 yıllık Osmanlıca Tercüme Deneyimi ve Profesyonel Osmanlıca Tercümanlardan Oluşan Kadromuzla Noter Yeminli Osmanlıca Çeviri Hizmetleri

Günümüzde çalıştığımız iş,hukuki meseleler ,ticari konular veya eğitim alanında birçok çeviriye muhtaç kalırız. Bu çevirileri yapabilmemiz için tercüme büroları bulunur. Bu bürolar ister yüz yüze ister fax şeklinde ya da internetten metinlerin çevrilmesini sağlayabiliyor. Bu çevirileri yapmak için noterden yemin belgesi alan tercümanlar bulunur ve bunlar da bürolarda freelance tercüman olarak çalışarak metinleri tercüme işlerini yaparlar.

Noter Yeminli Tercüme, kelime anlamı olarak tercüme işinde uzman kişi tarafından çevrilmiş belgelerdir. Yapılacak her tercüme yeminli tercüme gerektirmemektedir. Normal belgeler sadece tercümanlar tarafından çevrilebilir. doğum belgesi, evlik belgesi, lise diploması, üniversite diplomaları gibi hukuksal belgeler kesinlikle yeminli tercüme gerektirmektedir.

 

Osmanlıca-Türkçe Tercüme

Yeminli tercüman olmak için yabancı dilde üniversite düzeyinde diploması olması gerekir. Bu kişilere yemin ettirilir ve noter tarafından verilen belgeye sahip olunması gerekir sonunda da yemin zabtı alarak resmiyete kavuşur.

 

Türkçe-Osmanlıca Tercüme

Eski Türkçe’miz olan Osmanlıca Türkçesi hayatımızda pek çok yer de gerek duyarız. Tarih alanında, edebiyat alanında , arkeolojik çalışmalarda karşımıza çıkabilecek olan
Osmanlıca çeviri bürolarda sağlıklı ve doğru şekilde çevirtebiliriz. İş hayatının veya eğitim hayatının dışında da evimizde bulunan eski yazıları,mezar taşlarında veya eski dönemden kalan yapılar üzerinde ki yazıları okumamız için bu çevirilere gerek duyarız.Osmanlıca tercüme hayatımızda hobi olarak bile kullanabileceğimiz tarihe,geçmişe merakı olan herkesin işine yarayabileceği metinlerdir.

 

[irp posts=”5050″ name=”Burçlarımızı Osmanlıca Tercüme Edersek Neler Olur?”]

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (Değerlendir! / Vote now!)
blankLoading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?