Özgeçmiş (CV) Tercüme Hizmeti

Portakal Tercüme 50’den fazla resmi dilde, güvenilir ve hızlı bir şekilde özgeçmiş çeviri hizmeti vermektedir.

Sahip olduğumuz alanında uzman tercüman kadrosu ve deneyim ile 50’den farklı dilde özgeçmiş tercümesi, iş başvuru çevirisi, katılım uygunluk belgesi tercümesi gibi hizmetleri hızlı ve güvenilir bir şekilde vermekteyiz.

Özgeçmiş tercümesi yaparken özellikle kaynak ve hedef dile hakim olmak gerekmektedir. İş başvurularında kullanılan özgeçmiş çeviri dosyaları, doğru bir şekilde tercüme edilmediği taktirde, özgeçmiş sahibinin zarar görebileceği sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda Portakal Tercüme, müşterilerine uyguladığı sigortalı çeviri özelliği sayesinde, tercüme nedeniyle zarar gören müşterilerinin zararlarını karşılayabiliyor.

Tercüme sektöründe Türkiye’nin lider ve yön belirleyen firmalarından olan Portakal Tercüme, hızlı kargo, süresiz arşivleme, kurumsal avantajlar, öğretim görevlisi ve öğrencilere uyguladığı uygun ve özel fiyatlandırmalar gibi fark yaratan özellikleriyle öne çıkmaktadır.

 

Özgeçmiş Çeviri Kullanım Alanları

Özgeçmiş tercümesi, iş dünyasında istihdam olanağının sağlanması açısından oldukça önemlidir. Firma veya devlet kurumları arasında bireysel başvuru sahibi arasında kurulan ilk köprüdür. Özgeçmiş yazısı personel alımında önemli kriterler arasındadır.

Başvuru yapılan yer yabancı bir kuruluş ise ya da özgeçmişin yabancı dildeki bir kopyası da isteniyorsa, mutlaka bir çevirmen tarafından başarılı şekilde tercüme edilmesi gerekir. Firma olarak; uzman tercümanlarımız tarafından sıfırdan Özgeçmiş(CV)’nizi profesyonelce çeviriyoruz. Özgeçmiş çevirisi İngilizce ya da Almanca gibi çok konuşulan dillerle de sınırlı değildir. 50’den fazla yabancı dile çeviri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Özgeçmiş çeviri hizmeti almak için Fiyat Teklifi Al sayfamıza gidebilirsiniz.