Portakal Tercümanlık Merkezi

Portakal Tercümanlık Merkezi 20 yıllık deneyim ve 50’den fazla resmi dilde tercüme kapasitesi ile ülkemizin lider tercüme ofislerinden biridir.

Firmamız, sahip olduğu, alanında uzman çevirmen kadrosu ile hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Sektörün öncü yeniliklerine ve özelliklerine imza atan Portakal Tercümanlık, bu nedenle uluslararası çapta dev firmalarla iş ortaklığı yapmaktadır. Kurumsal müşterilerine özel ayrıcalıklı hizmetleri ve fiyat teklifleri ile çalışan tercümanlık merkezi %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

 

Portakal Tercümanlık Kimlerle Çalışır?

Firmamız, uluslararası ve sektöründe öncü bir çok ünlü firma ile çalıştığı gibi öğrenciler, öğretim görevlileri, resmi kurumlar, spor kulüpleri, yerli , yabancı vatandaşlar ve nüfusun her kesimine hizmet vermektedir. Bunun yanında kurumsal müşterilere olduğu gibi, öğretim üyelerine ve öğrencilere iskontolu çeviri hizmeti vermektedir.

Portakal Tercümanlık Bürosu’nun çalıştığı firmalar arasında Ford, Watsons, Unilever, Daikin, Enka, Toyota, Sanko, Bayer, Iveco, Koton, Singer, Temsa, Teknosa, Acıbadem gibi dev firmalar bulunmaktadır. Bunların yanında daha bir çok dev firma ile çalışan Portakal Tercüme, 20 yıldır başarı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Portakal Tercümanlık Avantajları

Portakal Tercüme bir çok müşteri grubuna farklı kolaylaştırıcı hizmetler sunmaktadır. Örneğin öğrenci ve öğretim görevlilerinin satın aldıkları tercüme hizmetine iskonto uygulanarak eğitim çalışmalarının desteklenmesi amaçlanmıştır. Kurumsal firmalar için ise zamanın ne kadar kıymetli olduğunu bilmekteyiz. Bu nedenle kurumsal müşterilerimize acil çeviri ve hızlı kargo özellikleri sağlanmaktadır.

Portakal Tercüme 20 yıllık tecrübe ile alanında uzman tercüman kadrosuyla çalışmaktadır. Bu da tercüme hizmetlerinin müthiş bir titizlikle ve kaliteli bir şekilde verileceğinin kanıtıdır. Ayrıca %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş kadromuz, yapılan tercümelerin sigortolanması sayesinde, tercümelerimizden zarar görebilecek müşterilerimizin korunduğunun da bilincindedir.

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (182 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?