Portakal Tercüme 20 yıllık deneyimi ve 52 resmi dilde tercüme yapabilmesi ile 100 TL’lik tercüme hizmeti alan herkese ücretsiz kargo imkanı sunuyor. Firmamız sahip olduğu deneyimin yanında alanında uzman tercüman ekibi ile hizmet vermektedir. Yüzlerce uluslararası ünlü markayla iş ortaklığını da bu sayede pekiştirmiştir.

Portakal Tercüme Ücretsiz Kargo Hizmeti

Firmamız 100 TL’lik tercüme hizmeti alan müşterilerimize ücretsiz kargo imkanı sunmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin ekstra maliyetlere katlanmasına gerek kalmadan ve gönül rahatlığı ile kaliteli ve hızlı tercüme hizmeti almalarına imkan vermektedir. Sektörün öncü firmalarından biri olan Portakal Tercüme Ofisi, sahip olduğu eşsiz özelliklerle ulusal tercüme alışkanlıklarına yön vermektedir.

Firmamız bir çok müşterisine çeşitli avantajlarla hizmet verebilmektedir. Bu avantajların şekil alması ise Portakal Tercüme’nin 20 yıllık çalışma süresinde bir çok profesyonel işte çözüm ortağı olarak görev almış olması etkili olmuştur. Dünyaca ünlü firmalarla iş ortaklığı yapmış olan firmamız bu firmaların dev etkinliklerde tercüme çözüm ortağı olarak görev almıştır. Tüzel ve gerçek kişi müşterilerimizin bizlerden beklentilerinin son derece farkındayız ve buna göre hizmet vermekteyiz.

İhtiyacınız olan tercüme hizmeti hakkında fiyat bilgisi almak için fiyat teklifi al sayfasını ziyaret edebilisiniz.

 

Portakal Tercüme Kalite Prensipleri

Firmamız %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile hizmet vermektedir. Hiç bir müşterimizin bizlerden aldıkları hizmetler sebebiyle zarar görmemelerini sağlamayı görev edinmiş olan firmamız, her daim alanında uzman tercüman ekibiyle çalışmaktadır.

Portakal Tercüme kaliteli, hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet verebilmek adına bir çok noterle anlaşmalıdır. Bu sayede noter işlemlerini hızlandırabilen firmamız aynı zamanda verdiği hizmetlerin sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

[irp posts=”14″ name=”Portakal Tercüme Hakkında”]

 

Diğer Portakal Tercüme Avantajları

Firmamız daha önce de belirttiğimiz gibi bir çok ulusal ve uluslararası ünlü firma ile iş ortaklığı yapmaktadır. Bu sayede çeşitli avantajlı hizmetler geliştirebilecek ön görüye ve tecrübeye sahip olmuştur. Sektörün öncü firması Portakal Tercüme Bürosu, kurumsal müşterilerine ve eğitim-öğretim üyelerine özel hizmet avantajları sunmaktadır.

Portakal Tercüme, acil tercüme ihtiyacı olan firmalarımız için acil tercüme ve hızlı teslimat avantajları ile hizmet vermektedir. Bu sayede müşterilerimizin süre kaybı yaşamadan ihtiyaç duydukları tercümelere ulaşabilmeleri sağlanmaktadır. Kurumsal müşterilerimizin geç kalan bir tercüme nedeniyle sorun yaşamasını önlemekteyiz.

Firmamız sigortalı tercüme sistemi ile müşterilerinin vermiş olduğumuz tercüme hizmetlerinden kaynaklı zarar görmesinin önüne geçmiş oluyoruz. Ayrıca süresiz arşiv imkanı ile kurumsal müşterilerimizin çevirilerini saklayabiliyoruz.

 

Tüm bu avantajlara bir de ücretsiz kargo imkanını eklediğimizde Türkiye’nin lider, öncü ve en avantajlı tercüme bürosu olduğumuzu açıklamaktan gurur duyuyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (80 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?