Portakal Tercüme Bürosu
444 82 86
 

HIZLI TEKLİFİ ALPortekizce-Türkçe Tercüme

Portekizce Tercüme Hizmetleri

15 yıllık Portekizce Tercüme Deneyimi ve Profesyonel Portekizce Tercümanlardan Oluşan Kadromuzla Noter Yeminli Portekizce Çeviri Hizmetleri

Portekizce çeviri yapan web sitelerinden yapacağınız tercüme hem sağlıklı olmayacak hem de size gereken bilginin ötesinde bilgi kirliliği yaratacak kelimeler hatta farklı anlam taşıyabilecek kelimeler üretebilecek. Sizler bu durumda karşı tarafa duygu ve düşüncelerinizi yanlış ifade edebilir ve hayatınızı etkileyecek sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Noter Yeminli Tercüme, kelime anlamı olarak tercüme işinde uzman kişi tarafından çevrilmiş belgelerdir. Yapılacak her tercüme yeminli tercüme gerektirmemektedir. Normal belgeler sadece tercümanlar tarafından çevrilebilir. doğum belgesi, evlik belgesi, lise diploması, üniversite diplomaları gibi hukuksal belgeler kesinlikle yeminli tercüme gerektirmektedir.

Portekizce-Türkçe Tercüme

Ancak günümüzde bu gibi sorunları ortadan kaldıran tercümanlarımız bulunmaktadır. Yabancı iş adamlarıyla iş görüşmesi yapacağımız bir iş yemeğinde, bir toplantıda, önemli görüşmelerin yazılı olduğu bir evrakta, öğretmenin özellikle yeminli tercüman tarafından çevrilmesini istediği ödevlerde bu tercüman kişiler bizlere gereken desteği sunmaktadır. Tabi ki bununda bir bedeli vardır. Tercümanlar bu sayede hem kendi gelirlerini elde ediyor hem de bizim işimizi hallediyorlar. Portekizce tercüme yapan çok fazla sayıda tercüman vardır. Ancak bunlardan önemli olan yeminli olmasıdır. Aksi takdirde göndereceğiniz belgenin içeriğinde küçük bir sapma sizin iş hayatınızı riske sokabilir. Tercüme bürosu ile görüşerek yeminli tercümanlarda alacağınız yardım ile artık çok daha rahat işlemlerinizi halledebileceksiniz.

Türkçe-Portekizce Tercüme

Birçok alanda çeviri yeteneğine sahip yeminli tercümanlar Portekizceyi ana dilleri gibi bilmektedir. Bu tercümanlardan istediğiniz ödev, evrak ya da herhangi bir konuda yardım alabilir size gereken her türlü hizmeti sağlaması için yardım talebinde bulunabilirsiniz. Tercümanların bu durumları geçmişten bu günümüze dillerin yayılması ile oluşmaktadır. Birçok iletişim kurması gereken kabile ve topluluklar kendi aralarında oluşturdukları dilleri karşı tarafın anlayamaması üzerine birçok sorunlar yaşamışlardır.

Kurumsal Müşterilerimizin Avantajları

Gizlilik Güvencesi
Noter Onaylı Tercüme
Proje Yöneticisi
Süresiz Arşiv


Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Detaylı bilgi almak istiyorum