Portakal Tercüme 20 yıllık tecrübesi, 52 resmi dilde çeviri kapasitesiyle kaliteli, hızlı ve güvenilir profesyonel tercüme hizmeti vermektedir. Sahip olduğumuz deneyimler sayesinde müşterilerimizin bizden beklentilerini karşılamak için ustalıkla çalışmaktayız.

Firmamız profesyonel tercüme hizmetleri konusunda Türkiye’nin en tecrübeli çeviri bürolarından bir tanesidir. Bu sayede müşterilerini iyi bir şekilde anlayarak beklentilerini gerçekleştirebilmektedir. Portakal Tercüme 20 yıllık çalışma hayatında yüzlerce uluslararası ünlü marka ile iş birliği yapmıştır. Bunun yanında bir çok firmanın etkinliklerinde tercüme çözüm ortağı olarak görev alan firmamız vermiş olduğu hizmetler ile müşterilerinin takdirini kazanmıştır.

Portakal Profesyonel Tercüme

Profesyonel Tercüme hizmetleri genel anlamda işin uzmanı tarafından yapılması gereken tercüme işleri için kullanılan tanımdır. Her dil bilen insan tercüme yapabilir. Ancak bu tercümelerin resmi olarak geçerli olması mümkün değildir. Profesyoneller tarafından yapılan tercümeler ancak resmi olarak kabul edilebilir. Bunun için de yeminli tercümanlar ve noter tasdikli tercüme hizmetleri gerekmektedir.

 

 

Profesyonel Tercüme Ne Zaman Kullanılır?

Özellikle resmi belgelerinde kullanılan profesyonel tercüme hizmeti ayrıca teknik çeviri ve bilimsel çeviri hizmetleri için de büyük önem taşımaktadır. Teknik çeviri yapabilmek için ancak hedef dili ve kaynak dili bilen, teknik konu hakkında bilgili insanlar tarafından yapılabilir. Aksi halde çeviri yeterli uygunlukta olmayacak, olsa bile resmi olarak kabul göremeyecektir. Teknik çeviriler özellikle akademik hayatta ihtiyaç duyulan bir hizmettir ve tercümenin geçerliliği kim tarafından yapıldığına bağlıdır.

Bilimsel çeviri de teknik çeviri gibi akademik metinlerde ve yazışmalarda kullanılabilmektedir. Bir bilimsel metnin tercüme edilmesi, farklı ülkelerden, bilimsel konu hakkında bilgili ya da uzman insanlar tarafından okunabilmesi açısından önemlidir. Ancak bu tercümenin konuya hakim insanlar tarafından yapılmaması metnin doğru bir şekilde anlatılamamasına sebebiyet verebilir.

[irp posts=”12113″ name=”Simultane Çeviri Nedir?”]

 

Neden Portakal Tercüme?

Portakal Tercüme 20 yıllık deneyimi ile ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri daha önceden yüzlerce kez yaptığını kanıtlamıştır. Bu sayede firmamız sizi tercüme işleyişi, nelere dikkat etmeniz gerektiği, ne yapmanız gerektiği konularında bilgilendirebilir, işlerinizin çok daha kısa sürede tamamlanabilmesini sağlayabilmektedir.

Profesyonel Tercüme hizmetleri Portakal Tercüme kalitesiyle, hızlı, güvenilir ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (126 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?