Portakal Tercüme 20 yıllık kalitesi ve uzman tercüman kadrosu ile hızlı, güvenilir ve kaliteli redaksiyon hizmetleri vermektedir. Firmamız, redaksiyon hizmetlerinde ne kadar dikkatli ve titiz çalışılması gerektiğini bilerek hareket etmektedir. Çözüm ortağı olarak hizmet vermekte olduğumuz yüzlerce büyük firmaya da redaksiyon hizmetleri vermekteyiz.

 

Redaksiyon Nedir?

Redaksiyon, daha önceden yazılmış bir metnin, içeriğin, makalenin ya da bir kitabın, anlatım, dil, cümle yapısı gibi öğelerine göre denetlenmesi ve düzeltilerek yayıma hazır bir hale getirilmesi anlamına gelmektedir.

Redaksiyon oldukça titiz bir çalışma gerektirmektedir. Genel olarak redaksiyondan geçen metinler ya da kitaplar yayıma gönderildiğinden yeni basıma kadar tekrar düzeltme şansı bulunmamaktadır. Bu nedenle redaksiyon hizmeti veren firmanın ya da redaktörün deneyimli, kaliteli ve güven veren bir yapıda olması ilk dikkat edilecek hususlardan biridir.

Akademik, bilimsel ve editöryel alanlarda sıkça ihtiyaç duyulan redaksiyon hizmeti, Portakal Tercüme Bürosu tarafından 20 yıllık deneyim ile sunulmaktadır. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile hizmet vermektedir. Bu konuda belki de en zor alanlardan biri redaksiyon hizmetleridir. Editör ve tercümanlarımız sahip oldukları deneyim ve alan bilgisi sayesinde yüzlerce ünlü marka ve firmaya başarılı bir şekilde redaksiyon hizmeti sunmaktadır.

 

redaksiyon nedir Redaksiyon Hizmetleri

Çeviri Redaksiyon Nedir?

İçeriklerin, makalelerin ya da kitapların, dil bilgisi, anlatım ve cümle yapıları bakımından incelenerek çevirilerin doğru yapılıp yapılmadığının incelenmesine çeviri redaksiyon denir. Yabancı dilde yazılmış bir metin ya da kitabın Türkçeye çevrilmiş halinin düzeltilmesi ya da Türkçe yazılmış bir eserin yabancı dile çevrilmiş halinin denetlenerek düzeltilmesi işlemi çeviri redaksiyonu olarak bilinmektedir. Bu hizmet ile çevirisi yapılmış eserler, bilimsel makaleler ya da kitaplar yayıma hazır hale gelmiş olurlar.

Bu hizmeti verebilmek için tercümanın her iki dili de ana dili gibi konuşabiliyor olması ve çevirisi yapılmış olan eserin konu aldığı alan hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir.

 

Portakal Tercüme Redaksiyon Hizmetleri

Firmamız dünyaca ünlü ve yerel dev markalara hizmet vermektedir. Bu hizmetler arasında redaksiyon ve çeviri redaksiyon hizmetleri de bulunmaktadır. Sahip olduğumuz üstün tercüman kadrosu ile zamanında, kaliteli ve güvenilir bir şekilde redaksiyon hizmeti vermekteyiz. Portakal Tercüme Redaksiyon Hizmetleri, %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile kaliteli hizmeti deneyimleyebileceksiniz.

444 82 86 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilir ya da fiyat teklifi al sayfamızdan, hizmet almak istediğiniz metni göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (167 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?