Resmi Evrak Çevirisi

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Portakal Tercüme, her dilde noter yeminli çevirinizi kaşeli, ıslak imzalı olarak doğru şekilde size çevirilerinizi teslim ediyor. Resmi makamlarda kullanacağınız tercüme edilecek tüm belgeleriniz için tüm dillerde hizmet veriyoruz.

Resmi evrak çevirisi, lisans eğitimini bölüm mezunu olarak bitirmiş, tecrübeli, büromuzda çalışan ve yeminli tercümanlarımız tarafında yapılmaktadır. Tercümesi yapılan tüm belgeler yeminli tercümanımızın kaşe ve imzasını taşımaktadır. Tercüme üzerindeki tercümanımızın kaşe ve imzasını resmi makamlarda rahatça kullanabilirsiniz.

Portakal tercüme bürosu olarak her dilde resmi evrak tercümesi yapmaktayız. Bu resmi evraklar büromuzda ki yeminli tercümanlar tarafından yapıldıktan sonra gerektiğinde noter tasdiki ve apostil tasdikleri de yapılmaktadır. Kimlik hüviyet cüzdanı pasaport sabıka kaydı nüfus cüzdan sureti ikametgah senedi diploma transkript boşanma evrakları doğum belgeleri bekarlık belgeleri boşanma kesinleşme şerhi bulunan boşanma kararları 52 dile noter tasdikli ve apostilli bir şekilde tercüme edilmektedir. Resmi evraklarınız Portakal tercüme bürosu ile güvenli ellerde…

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?