Portakal Sakarya Tercüme Bürosu

20 yıllık deneyimi, 50’den fazla resmi dilde tercüme kapasitesi ile Sakarya Tercüme büroları arasında benzersiz özellikleriyle hizmetinizdedir.

Portakal Tercüme ofisi alanında uzman, titiz ve özenli tercüman ekipleriyle 20 yıldır hizmet vermektedir. Bu bağlamda Türkiye’nin en köklü ve yenilikçi tercüme firmalarından biridir. Sakarya tercüme hizmeti konusunda İstanbul’a olan yakınlığı ile sorun yaşamamaktadır. Bu bağlamda online hizmetleri, uzaktan hizmet alma seçenekleri ve acil çeviri, hızlı kargo gönderim özellikleri ile Portakal Tercüme her daim hizmetinize hazırdır.

Portakal tercüme uluslararası bir çok sertifikaya sahiptir. Bir çok uluslararası firma ile iş ortaklığı yapmakta olan firmamızın çalışma ortakları arasında Ford, Toyota, Watsons, Siemens, Turkish Airlines gibi dünyaca ünlü kurumsal firmalar bulunmaktadır.

Kurumsal firmalarla çalışarak uzun yıllarda elde edilmiş tecrübelerimiz sayesinde sektörün yenilikçi ve öncü firmaları arasında yer almaktayız.

 

Portakal Tercüme Hizmetleri

Firmamız 20 yıllık deneyimin getirdiği kalite ile tercüme alanında verilen tüm  hizmetlerde hızlı ve güvenilir bir şekilde iş tamamlamaktadır. Bu hizmetler arasında sözlü çeviri, yazılı çeviri ve diğer çeviri hizmetleri yer almaktadır. Simültane çeviri, ardıl çeviri, toplantı tercümanlığı, nikah tercümanlığı ve bunun gibi daha bir çok sözlü tercüme hizmetini başarı ile yerine getirmekteyiz. Bunun yanında resmi belge çeviri, yeminli çeviri, noter tasdikli çeviri, apostil tasdikli çeviri hizmetlerimizle de kaliteden ödün vermeden ve hızlı bir şekilde tercüme yapabilmekteyiz. Diğer hizmetlerimizde ise redaksiyon hizmeti, web tasarım ya da mobil uygulama yerelleştirme, tercüman refakat hizmeti, deşifre hizmeti gibi hizmetler vermekteyiz.

 

Portakal Tercüme Avantajları

20 yıllık deneyime sahip bir firma ile çalışmanın birçok benzersiz faydası bulunmaktadır.

  • Kurumsal Avantajlar – Portakal Tercüme kurumsal müşterilerine özel fiyat uygulamaktadır. Ayrıca süresiz arşiv hizmeti, acil çeviri, hızlı kargo gönderim gibi özelliklerle kurumsal firmalara çözüm ortağı olmaktadır. Firmamız yaptığı tercümeleri sigortalayarak müşterilerinin tercüme kaynaklı zarar görmemesini de güvence altına almaktadır.
  • Uzmanlık – Portakal Tercüme çalıştığı ekipleri özenle seçerek alanında uzman bir kadro yapısı oluşturmaktadır. Bu sayede teknik çeviri, akademik çeviri gibi konularda Türkiye’nin en başarılı hizmetlerini verebilmektedir.
  • Tescilli Kalite – Portakal Medya ile çalışmaya karar verdiyseniz kaliteli bir hizmet alacağınızın da bilincindesiniz demektir. Firmamız ISO 9001:2008 / ISO 14001: 2004 / OHSAS 18001 2007) uluslararası kalite belgeleri ile tescillidir.
  • %100 Müşteri Memnuniyeti – Firmamız 20 yıllık deneyimiyle elde ettiği bilgi birikimi sayesinde %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket etmektedir.

 

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (Değerlendir! / Vote now!)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?