Portakal Tercüme Bürosu
444 82 86
Ofisimiz İstanbul Anadolu yakasında Kartal Merkezdedir.
 • HSBC Bankası Kartal Şubesine 8 metre mesafededir.
 • Şehit Selahattin Aslantepe Polis Karakoluna 12 metre
 • Trafiğe kapalı bankalar caddesi diye tabir edilen Ankara caddesine 15 metre
 • Kartalın bankalar caddesinde bulunan meşhur KIYI pastahanesine 15 metre
 • Kartal İDO iskelesine(Sahilyoluna) 60 metre
 • Kartal Merkez Camisine 100 metre
 • Minibüs caddesine(Pendik-Kadıköy) 150 metre
 • Kadıköy Kartal Metrosu Kartal İstasyonuna 2.5 km mesafededir.
Portakal Tercüme Bürosuna sahilyolundan geçen özel halk otobüsü ve İETT otobüsleri ile Pendik Kadıköy minibüsleri ile ve Kadıköy Kartal metrosunu kullanarak gelebilirsiniz.

Metro ile nasıl gelebilirsiniz?

 • Kadıköy Kartal metrosunu kullanarak Kartal istasyonunda ineceksiniz
 • Kartal Köprüsünün üzerine çıkıp Kartal Merkeze giden(deniz yönüne giden) herhangi bir araca binerek Kartal Merkeze ve dolayısı ile büromuza ulaşabilirsiniz.
 • Kartal köprüsü ile büromuz 2.5 km mesafededir.
Web sitemiz üzerinden Online Ödeme sayfamızdan kredi kartı bilgilerinizi girerek yada banka havalesi olarak yapabilirsiniz.
Ücretlendirme 1000 karakter (veya talebinize göre proje bazlı olarak) üzerinden yapılmakla beraber, çevirisi yapılacak dosyanın formatı ya da teslim edilmesi için istenen süre vs. gibi unsurlar fiyatlandırmayı değiştirmektedir. Bu nedenle, size en uygun fiyatı sunabilmemiz için çevirisini yaptırmak istediğiniz dosyayı bize ulaştırmanız (e-posta, kurye vs. aracılığıyla) gerekmektedir.
Tüm fiyatlandırmalarımız kaynak metne (çevrilmesi istenen orijinal dosya) göre yapılmaktadır.
Kurumsal müşterilerimiz için: Toplam tutar iş tamamlandıktan sonra fatura tarihinden itibaren 1 hafta içinde tahsil edilir..Şahıs müşterilerimiz için: Toplam tutar iş başlangıcında peşin tahsil edilir. Sözleşmeli müşterilerimiz için: Toplam tutar iş tamamlandıktan sonra anlaşmalı olduğumuz vade tarihine göre tahsil edilir.
Belgenizi Microsoft Word Office programında açın ve bilgisayar ekranının üst yatay sütununda bulunan araçlar sekmesine tıklayın. Açılan kısımda, sözcük sayımı komutuna tıkladığınızda görülen pencerede boşluksuz karakter sayısı yazılır. Çeviri ücreti hesaplanırken, 1 sayfa boşluksuz 1000 karakter olarak kabul edilir.Ya da bu işlemlerin tümünü bir müşteri temsilcimizden talep edebilirsiniz. Bu işlemler bilgilendirme amaçlıdır kesin fiyat teklifi için lütfen müşteri temsilcimizle görüşünüz.
Daha önce tercümesi yapılmış bir metnin üzerinde gerekli düzenlemelerin yapılarak kullanıma hazır hale getirilme işidir. Önemli metinlerin ya da deşifre edilmiş ses / görüntü kayıtlarının redaksiyondan geçmesini öneririz.
Fiyatlarımız KDV hariç olarak verilmektedir.Fatura bilgileriniz tarafımıza ulaştırıldıktan sonra kargo yada posta yolu ile adresinize gönderilir.
Çevirinizi elektronik posta(info@portakaltercume.com.tr), Online olarak, posta yada kargo ile tarafımıza ulaştırabilirsiniz.
Gizlilik anlaşması kurumsal çözüm ortaklarımız ile karşılıklı güvene dayanan ticari bir anlaşmadır.


Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Detaylı bilgi almak istiyorum