Ofisinize Gelmeden Nasıl Ödeme Yapabilirim ?

+

Web sitemiz üzerinden Online Ödeme sayfamızdan kredi kartı bilgilerinizi girerek yada banka havalesi olarak yapabilirsiniz.

Online Ödeme Sayfası

Ücretlendirme Nasıl Yapılıyor ?

+

Ücretlendirme 1000 karakter (veya talebinize göre proje bazlı olarak) üzerinden yapılmakla beraber, çevirisi yapılacak dosyanın formatı ya da teslim edilmesi için istenen süre vs. gibi unsurlar fiyatlandırmayı değiştirmektedir. Bu nedenle, size en uygun fiyatı sunabilmemiz için çevirisini yaptırmak istediğiniz dosyayı bize ulaştırmanız (e-posta, kurye vs. aracılığıyla) gerekmektedir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Fiyatlandırma Kaynak Metne Göre Mi, Hedef Metne Göre Mi Yapılıyor ?

+

Tüm fiyatlandırmalarımız kaynak metne (çevrilmesi istenen orijinal dosya) göre yapılmaktadır.

Ödemeyi Peşin Mi Alıyorsunuz ?

+

Kurumsal müşterilerimiz için: Toplam tutar iş tamamlandıktan sonra fatura tarihinden itibaren 1 hafta içinde tahsil edilir..Şahıs müşterilerimiz için: Toplam tutar iş başlangıcında peşin tahsil edilir. Sözleşmeli müşterilerimiz için: Toplam tutar iş tamamlandıktan sonra anlaşmalı olduğumuz vade tarihine göre tahsil edilir.

Belgemin Kaç Karakter Olduğunu Nasıl Hesaplarım ?

+

Belgenizi Microsoft Word Office programında açın ve bilgisayar ekranının üst yatay sütununda bulunan araçlar sekmesine tıklayın. Açılan kısımda, sözcük sayımı komutuna tıkladığınızda görülen pencerede boşluksuz karakter sayısı yazılır. Çeviri ücreti hesaplanırken, 1 sayfa boşluksuz 1000 karakter olarak kabul edilir.Ya da bu işlemlerin tümünü bir müşteri temsilcimizden talep edebilirsiniz. Bu işlemler bilgilendirme amaçlıdır kesin fiyat teklifi için lütfen müşteri temsilcimizle görüşünüz.

Çevirilerimizi Hangi Yolla Tarafınıza Ulaştırabiliriz ?

+

Çevirinizi elektronik posta( info@portakaltercume.com.tr ), Online olarak, posta yada kargo ile tarafımıza ulaştırabilirsiniz.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Gizlilik Sözleşmesi İmzalıyormusunuz ?

+

Gizlilik anlaşması kurumsal çözüm ortaklarımız ile karşılıklı güvene dayanan ticari bir anlaşmadır.

Detaylı Bilgi Al
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?