Portakal Tercüme Bürosu

Portakal Tercüme, Tekirdağ’da çeviri hizmeti veren,  Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi alanında uzman kadrosu ve 20 yıllık tecrübesiyle çalışan, sektörünün lider firmalarından biridir.

Portakal Tercüme, online olarak fiyat almanızı sağlayan sistemi ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun hizmet verebilmektedir. Buna bağlı olarak fiyat tekliflerimizi görmek için fiyat teklifi al sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Firmamız Tekirdağ tercüme ofisi arayışında olan tüm müşterilerimize, kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet garantisi vermektedir. Portakal Tercüme uzman kadrosu ile 50 farklı resmi dilde tercüme yapabilmekte ve %100 müşteri memnuniyetini gözetmektedir. Bu doğrultuda verdiği hizmetler sayesinde ülkemizin lider tercüme bürolarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Ayrıca yüzlerce ulusal ve uluslararası dev firmaya hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Neden Portakal Tercüme?

Öncelikle firmamız İstanbul’un merkez bölgelerinde 5 farklı şubeye sahiptir. Genel anlamda her gün yüzlerce tercüme hizmeti vermektedir ve %100 müşteri memnuniyeti ile sonuçlandırmaktadır. Alanında uzman olan tercüman ekibimiz özenle ve titizlikle çalışarak kalite, hız ve güven özelliklerini korumaktadır. Portakal Tercüme verdiği hizmetleri sigortalayarak müşterilerini her anlamda korumaya çalışmaktadır. Bir tercüme nedeniyle müşterilerimizin görebileceği potansiyel zararlar Ray Sigorta ile yapılan anlaşmamız gereği koruma altına alınmaktadır.

Portakal Tercüme müşterileri aldıkları hizmete ait dokümanların, yapılacak sözleşmeler ile sır olarak saklanacağını bilirler. Yeminli tercümanlarımız bu gibi durumlarda hizmet vermekten mutluluk duymaktadırlar.

Portakal tercüme yapılan tercümeleri süresiz saklama yeteneğine sahiptir. Bu sayede seneler sonra bile bizden aldığınız hizmete ait belgelere ulaşabilirsiniz.

Firmamız acil çeviri ve hızlı gönderim özellikleri ile gerektiği durumlarda oldukça hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan belgelerin tercüme edilmiş hallerini size ulaştırabilir ya da sözlü tercüman ihtiyacınızı karşılayabilir.

 

Nasıl Hizmet Alabilirim?

Portakal Tercüme ofisinden hizmet almak için tek yapmanız gereken fiyat teklifi al sayfamızı ziyaret ederek ücret bilgisi almak ya da İstanbul’un 5 merkezi bölgesinde bulunan şubelerimizden birine uğramak olacaktır. Dilerseniz 0545 596 15 08 nolu telefonu kullanarak Whatsapp uygulaması üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 444 82 86 nolu müşteri hizmetleri numaramız da size her daim yardımcı olmaya hazırdır.

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (264 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?