Portakal Tercüme Bürosu
WhatsApp'dan Bilgi Alın
+90 505 596 15 03

Saniyeler içerisinde teklif alın

Tekirdağ Tercüme Bürosu

Noter onayı ve tasdik gerektiren her türlü yeminli tercüme işlemlerinizi sizin için hızlıca çözümleyerek, dilerseniz kargo şirketleri ve hızlı kurye aracılığıyla sizlere hızlıca ulaştırabilmektedir. Dolayısıyla portakal tercüme bürosundan, tercümanlık hizmeti alırken bulunduğunuz yer için kaygılanmanıza gerek yoktur.


Tekirdağ Yeminli Tercüme Bürosu

Eviniz ya da işyeriniz aşağıdaki bölgelerden birinde ise bize gelmeden tercüme yaptırabilirsiniz. Yazılı Tercüme veya Sözlü Tercümelerinizi bize emanet edebilirsiniz.


Bize Ulaşın

Whatsapp, Skype, Facebook, E-mail üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunların yanında sürekli irtibat halinde olabileceğiniz bir ekibimiz var. Fiyatlarımız idealdir. (1.000 karakter üzerinden değerlendirilir.) Özel indirimlerimizin yanı sıra esnek ödeme gibi avantajlarımızla da müşterimizin daima yanındayız. Ayrıca ödemelerinizi online olarak yapabiliyor olmanız büyük kolaylıktır. Detaylı bilgi için web sitemizi inceleyebilir ya da 444 82 86 telefon numaramızdan müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Bizimle çalıştığınıza memnun kalacağınızı umuyoruz.

Whatsap: +90 505 596 15 03
Skype: PortakalTercume
Facebook: Facebook.com/PortakalTercume
E-Mail: info@portakaltercume.com.tr

Kurumsal Müşterilerimizin Avantajları

Gizlilik Güvencesi
Noter Onaylı Tercüme
Proje Yöneticisi
Süresiz Arşiv