Portakal Tercüme alanında uzman çevirmen ekibi ve Türkiye’nin öncü çeviri ofisi olarak 52 resmi dilde ucuz tercüme hizmeti vermektedir.

Firmamız 20 senelik tecrübesi ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile ucuz çeviri hizmetleri sunmaktadır. Sözlü tercüme ve yazılı tercüme hizmetleri kategorilerinde profesyonel çevirmenler ile çalışan Portakal Tercüme Bürosu sahip olduğu deneyim sayesinde güvenilir, kaliteli, hızlı ve sorunsuz hizmet vermektedir.

 

Portakal Ucuz Tercüme Hizmetleri

Ucuz tercüme denildiğinde genelde akıllara kalitesiz hizmet de gelmektedir. Bir çok hizmet ve üretim sektöründe verilmekte olan ürün ya da hizmetin pahalı olması kaliteli, ucuz olması ise kalitesiz algısı oluşmuştur. Ancak Portakal Tercüme Ofisi olarak biliyoruz ki ucuz tercüme hizmeti vermek kalitesiz işler yaptığımız anlamına gelmemektedir. Portakal Tercüme noterlerle yaptığı anlaşmalar sayesinde sorunsuz bir şekilde noter tasdikli tercüme hizmeti vermektedir. 20 yıllık deneyimimiz ve profesyonel ekibimiz ile hem hızlı hem de kaliteli çalışabilmekteyiz.

Tüm bu kolaylıklar birleştiğinde diğer bir çok firmanın vermekte zorlandığı hizmetleri kolay bir şekilde verebildiğimizi söylemekten onur duyarız. Tüm bu kolaylıklar, hız ve güvenilirlik aynı zamanda ucuz bir şekilde hizmet verebilmemize de imkan sağlamaktadır.

 

Ucuz Tercüme Hizmeti Veren Firmalar

Ülkemizde bir çok tercüme bürosu ve tercüme hizmeti vermekte olan çevirmen bulunmaktadır. Tercüme hizmetini ucuz bir şekilde vermek müşteri açısından tercih sebebi olabilmektedir. Ancak her tercüme bürosu ya da  tercüman ucuz tercüme hizmetini kaliteli ya da güvenilir bir şekilde verememektedir.

Ucuz Tercüme Hizmeti Verememe Nedenleri

Bunun sebepleri arasında,

  • deneyimsizlik,
  • yeterli bilgiye sahip olamama,
  • doğru insanlarla çalışmama,
  • zaman konusunda sıkıntı yaşama
  • yoğun iş alımı
  • noter imkansızlıkları

maddeleri sayılabilir. Tüm sayılan maddeleri bertaraf etmek için ise uzun yıllar çalışmak, yeterli çevreye sahip olmak, eğitime kaynak ve zaman ayırmak gerekmektedir.

Unutmayın ki başarılı bir şekilde tercüme yapabilmek için sadece kelimelerin anlamlarını bilmek yeterli değildir. Bir tercümanın sözleri çevirmenin yanında anlamları da çevirmesi gerekir. Bu sebeple tercümanın sadece kaynak ve hedef dili bilmesi yetmez. Aynı zamanda her iki dilin de kültürlerini tanıması gerekmektedir.

 

Portakal Tercüme Avantajları

Firmamız kurumsal müşterilerine ve eğitim-öğretim üyelerine özel avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlar sayesinde müşterilerimi daha ucuz tercüme fiyatı teklifleri alabilmektedir. Bunun yanında acil tercüme imkanından da yararlanarak müşterilerimizin zor durumda kalmasını engellemekteyiz. Portakal Tercüme 20 yıllık çalışma hayatı boyunca bir çok ünlü firma ile iş birliği yapmıştır ve bir çok firmanın etkinliklerinde bulunarak tercüme çözüm ortağı görevini başarı ile yerine getirmiştir.

Portakal Tercüme Türkiye’nin en başarılı ve öncü tercüme bürosu olarak kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde ucuz tercüme hizmetleri vermektedir.

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (124 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?