Çeviri işlemleri insanlık tarihi boyunca iletişimin vazgeçilmez aracı olarak önemini korumuştur. Resmi işlemlerden hususi işlere kadar uzanan geniş bir hizmet ağı söz konusudur. Yazılı olduğu gibi sözlü çevirilere de uluslararası alanda ihtiyaç duyulur. Uluslararası Aile Cüzdanı Tercümesi gibi resmi belge çevirilerini profesyonel tercüman kadromuz ile sorunsuz şekilde yapıyoruz. Yeminli Tercüme istenilen evraklarınız için bizi tercih edebilirsiniz.

Resmi ya da özel işlemler hızlı biçimde yürütülmektedir. Aile cüzdanı tercümesi, Evlilik Cüzdanı Tercümesi, Uluslararası Aile Cüzdanı Çevrisi gibi Resmi belge çevirileri de hizmetlerimiz arasındadır. Bu belgelerden biri de uluslar arası evlenme cüzdanı ile ilgilidir. Uluslararası evlenme cüzdanı; aile ve varsa buna dâhil olan fertlerin kimlik bilgilerinin verildiği ve hangi ülke uyruğuna tabi olduklarını belirten resmi düzeyde verilen belge demektir. Aile cüzdanı çevirisi resmi açıdan kıymetli belgeler arasındadır.

Formatı da ait olduğu ülkenin İçişleri Bakanlığı’nca tanımlanmaktadır. Uluslar arası evlenme cüzdanı yurtdışı ile ilgili işlemlerde tercümeye ihtiyaç duyar. Kıymetli evraklar arasında olduğundan titizlikle ve hata yapmadan çevirmenlerimiz bunları tercüme etmektedir. İngilizce, Fransızca, Almanca, Arapça, Rusça ve daha birçok dilde talep edilen çevirileriniz en iyi şekilde yapılmaktadır.