Üniversite Diploma Tercümesi

Profesyonel Tercüman Kadromuz ile,
Çeviri İhtiyaçlarınıza Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyoruz!

Tercüme çalışmaları sadece edebi, makaleler gibi alanlarla sınırlı kalmayıp çok yoğun şekilde belge, evrak düzenleme, bürokratik işlemlerde ihtiyaç duyulan hizmetleri de kapsamaktadır. Tercümanlık hizmetleri metin olarak başka bir dile eksiksiz biçimde ve hızlı yapıldığında müşteri memnuniyeti üst düzeyde yakalanır.

Çeviri hizmetlerimizden biri de diploma çevirisidir. Diploma çevirisi lise, ön lisans, lisans (üniversite), yüksek lisans, mezuniyet belgesi, öğrenci belgesi, transkript ve tasdikname şeklinde çeviri hizmetlerini oluşturmaktadır. Noter onaylı diploma tercümesi olarak müşterilerimize teslim etmekteyiz. Önce noter yeminli uzman çevirmenlerimiz metni eksiksiz biçimde tercüme eder, daha sonra notere ibraz edilir, nihayetinde noter tarafından tasdik edilerek işlem süreci tamamlanmış olur.

Böylece usullere uygun şekilde diploma tercümesi hazırlanarak müşterilerimize teslim edilir. Diploma tercüme hizmetleri fiyatlandırması için iletişim adreslerimizden 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

Üniversite Diploma Tercümesi için İngilizceden Türkçeye ya da Türkçeden İngilizceye yapılabildiği gibi diğer yabancı dillerde de noter tasdikli Diploma Çevirisi yapılabilmektedir. Çevirinizi istediğiniz bilgisayar dosya formatında teslim ediyoruz. (word, pdf, jpg vs.). Ayrıca diploma tercüme dışında da diğer çeviri ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde yapmaktan memnuniyet duyacağız. Ayrıntılı bilgi için 444 82 86 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?