Yabancı Dil Danışmanlığı

Firmamız 52 resmi dilde yazılı ve sözlü tercüme yapabilen, alanında uzman tercüman kadrosuyla yabancı dil danışmanlığı yapan bir çeviri ofisidir.

Portakal Tercüme Bürosu, yirmi yıllık tecrübesi ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket etmektedir. Kurumsal müşterilerine ve eğitim-öğretim üyelerine özel avantajlarla hizmet vermekte olan firmamız sektörün lider yabancı dil ve tercüme firmalarından biridir.

 

Portakal Tercüme Yabancı Dil Danışmanlığı Hizmeti

Kurumunuz, işletmeniz ve ya bireysel iş ve işlemlerinizin tercümanlık işlemleri noter yeminli tercüme işlemi yapan donanımlı ve profesyonel ekip kadromuz ile verilmektedir. Globalleşen ve gelişen dünyamızda her geçen gün uluslararası platformlarda yabancı kuruluşlar boy göstermektedir. Gerek ithalat gerekse ihracat iş ve işlemlerini bu platformlarda görüşülmektedir. Ülkemizde de birçok kuruluş ithalat ve ihracat işlemleri ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu durumda çeviri bürosu ile irtibata geçmesi ve çeviri işlemleri konusunda yardım alması gerekir.

Siz de ithalat ihracat gibi gümrük işlemlerinizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız noter yeminli bir yabacı dil danışmanlığı önderliğinde ve yönetiminde işlerinizi yürütmeniz doğru olacaktır. Şirketimiz İstanbul dışı ve İstanbul içinde olmak üzere birçok çeviri bürosu ve noter yeminli büroları ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Kartal ilçesinden tutun da aklınıza gelebilecek birçok ilçede Yeminli Yabancı Dil Danışmanlarımız ile gümrük işlemlerinden, idari belgelere, okul diplomalarına ve birçok resmi belgeye kadar çeviri işlemlerinde

Apostil işlemi dâhil olmak üzere danışmanlık hizmeti veriyoruz. Yabancı dil ile temsil edilmek ve işlemlerinizi yabancı dilde yürütmek istiyorsanız şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

 

Portakal Tercüme Bürosu Avantajları

Firmamız kurumsal müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Portakal Tercüme Ofisi, acil tercüme, hızlı teslimat, ucuz çeviri, sigortalı tercüme, süresiz arşivleme imkanı, gizlilik sözleşmesi gibi özelliklerle hizmet vermektedir. Bu özelliklerle  firmamız sektörün lider tercüme bürolarından biri olduğunu kanıtlamaktadır. Portakal Tercüme, verdiği hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti ile öncü çeviri ajansıdır.

Portakal Tercüme Ofisi vermekte olduğu tercüme hizmetlerini Ray Sigorta güvencesiyle sigortalanmaktadır. Buna göre müşterilerinin yabancı dil danışmanlığı hizmeti nedeniyle zarar görmesinin önüne geçmektedir.

Firmamız acil tercüme hizmeti ile iş ortaklarının zor duruma düşmeden tercüme hizmetinin tamamlanması sağlamaktadır. Bununla bağlantılı olarak hızlı teslimat özelliği ile de gerekli belgelerin ulaştırılmasını hızlandırmaktadır.

Kurumsal müşterilerimize vermekte olduğumuz çeviri hizmetleri uygun fiyatlıdır. Ucuz çeviri özelliği ile firmalarımız düzenli olarak uygun fiyatlara tercüme hizmeti alabilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş
12345 (126 Okuyucu Görüşü / Reviews)
Loading...
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
WhatsApp Destek Hattı
Size nasıl yardımcı olabiliriz?