Deşifre Tercüme Hizmetleri

Kişilerin, çeşitli sektörlerdeki kurum ve kuruluşların ticari ya da resmi hayatları boyunca tercüme hizmetine ihtiyaçları olmaktadır. Üniversitede asistan ve daha üst birimlerdeki akademisyenlerin üzerinde çalıştığı yabancı kaynaklı bilimsel kitap, dergi, bülten, ders vb. yazılı çevirileri, resmi kayıtlara geçip bilimsel veri olarak kullanılacağından hata affetmeyen bir yapıya sahiptir.

Deşifre Çeviri Hizmetleri

Bunun için yılların tecrübesi ile oluşturduğumuz uzman ekibimizle tüm tercüme işlerinizi titizlikle yapmayı hedeflemekteyiz. Simültane ve ardıl olarak sınıflandırılan sözlü tercümeleriniz, diksiyonu düzgün konusuna hâkim profesyonel tercümanlar tarafından siz değerli müşterilerimizin kongre, seminer gibi yüksek sayıda katılımcıya hitap eden toplantılarda titizlikle icra edilmektedir.

Özel bir tercüme konusu olan Deşifre Tercüme konusu mahremiyet barındırabilen içerikten ötürü hassas çözümlenmesi gereken bir konudur. Kaseti video, DVD, VCD, CD vb. formattaki ses ve görüntü kayıtları, konusunda uzman ekibimiz vasıtası ile deşifre edilip, gerekirse deşifre tercüme yapılarak tarafınıza yazılı olarak sunulmaktadır. Bu işlemler, teknik donanıma sahip özel stüdyolarda yürütülür ve tercümanlık bürosu olarak güvencemiz altındadır.
Teknolojideki yenilikleri takip ederek işlerine uyarlayan firmamız, ister Ankara Sincan’da ikamet ediyor olun, ister İstanbul’un Kartal semtinde oturuyor olun fark etmez. Noter Yeminli Tercümeler dâhil olmak üzere ihtiyacınız olan her türlü tercümanlık işini bize mail vasıtası ile gönderip teklif alabilirsiniz. ISO, OHSAS vb. kalite ve hizmet belgelerine sahip çeviri bürosu ekibimiz, Türkiye Çevirmenler Derneği Tescil Belgesine sahiptir.