Deşifre Tercüme Hizmetleri

Portakal Tercüme 20 yıllık deneyimi ve yüzlerce kurumsal firma ile yapmış olduğu iş ortaklıklarının referansları ile deşifre tercüme hizmeti vermektedir.

Firmamız alanında uzman tercüman kadrosu ile %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. 52 farklı resmi dilde deşifre çeviri hizmeti veren firmamız, yerel ve uluslararası yüzlerce marka ile iş ortaklıkları yapmaktadır. Bu bağlamda sahip olduğumuz tecrübe ve özenli iş prensibi sayesinde kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde deşifre tercüme hizmeti verebilmekteyiz.

 

Deşifre Tercüme Nedir?

Deşifre çeviri en basit anlatımı ile sözlerin yazıya dökülmesi ya da metne dönüştürülmesidir. Bir toplantıda, kongrede, seminerde ya da açıklama yapılan herhangi bir ortamda konuşmacıların sözlerinin yazılı bir şekilde kayıt altına alınmasını kapsamaktadır. Bunun yanında çeşitli kayıt ortamlarına alınmış konuşmalar da deşifre hizmeti ile metne dönüştürülebilir. Örneğin bir youtube videosu, ya da cd içindeki ses kaydının kağıda aktarılması deşifre tercüme hizmeti kapsamına girmektedir.

 

Deşifre Çeviri Hizmetleri

Bu görev için yılların tecrübesi ile oluşturduğumuz uzman ekibimizle tüm tercüme işlerinizi titizlikle yapmayı hedeflemekteyiz. Simültane ve ardıl olarak sınıflandırılan sözlü tercümeleriniz, diksiyonu düzgün konusuna hâkim profesyonel tercümanlar tarafından siz değerli müşterilerimizin kongre, seminer gibi yüksek sayıda katılımcıya hitap eden toplantılarda titizlikle icra edilmektedir.

Özel bir tercüme konusu olan Deşifre Tercüme konusu mahremiyet barındırabilen içerikten ötürü hassas çözümlenmesi gereken bir konudur. Kaseti video, DVD, VCD, CD vb. formattaki ses ve görüntü kayıtları, konusunda uzman ekibimiz vasıtası ile deşifre edilip, gerekirse deşifre tercüme yapılarak tarafınıza yazılı olarak sunulmaktadır. Bu işlemler, teknik donanıma sahip özel stüdyolarda yürütülür ve tercümanlık bürosu olarak güvencemiz altındadır.

Teknolojideki yenilikleri takip ederek işlerine uyarlayan firmamız, ister Ankara Sincan’da ikamet ediyor olun, ister İstanbul’un Kartal semtinde oturuyor olun fark etmez. Noter Yeminli Tercümeler dâhil olmak üzere ihtiyacınız olan her türlü tercümanlık işini bize mail vasıtası ile gönderip teklif alabilirsiniz. ISO, OHSAS vb. kalite ve hizmet belgelerine sahip çeviri bürosu ekibimiz, Türkiye Çevirmenler Derneği Tescil Belgesine sahiptir.

Sosyal Medyada Paylaş