Noter Tasdikli Çeviri Nedir?

Resmi makamlara sunulmak üzere belgelerinizi, resmi işlem hükmü taşıyan bütün evraklarınızı alanında yemin zaptı bulunan uzman mütercim tercümanların tercüme edilip, noter tarafından onaylanmasına denir.

 

Noter Onaylı Çeviri Hizmetleri

Nüfus cüzdanı, evlilik cüzdanı, boşanma evrakları, evlat edinme, uyruk değiştirme gibi işlemleriniz için noter onaylı çeviri hizmeti vermekteyiz. Noter için gerekli tüm evraklar bizim tarafımızdan hazırlanır. Hazırlanan evraklarınızı ofisimizden alabilir yada kargo ile tarafınıza gönderim sağlayabiliriz. Noter tasdiki ve çeviri işlemi birbirlerinden farklı işlem olduğu için, fiyatları farklıdır.. Tüm şahsi ve kurumsal işlemleriniz gizlilik ilkesi çerçevesinde yapılmaktadır. Tüm belge ve bilgilerinizin korunmasından sonsuz güven vermekteyiz. Çeviri yapacak olan tercümanın belgenin anlam bütünlüğüne uygun bir çeviri yapması gerekmektedir.

 

Anlaşmalı Olduğumuz Noterler ile Tasdik İşlemlerinizi Hızlandırıyoruz!

Noter onaylı tercüme yapan yeminli tercümanın yemin zaptı bulunan noter tarafından onaylanması gerekir. Hazırlanan belgeler 2 şer nüsha hazırlanır ve notere götürülür. Noter onayı yaptırılır. Noter onayı yapıldıktan sonra bir nüsha onayı yaptıran kişiye verir. Çeviri büroları aynı zamanda tercüme bürosu olarak da anılmakta çevirisi yapılacak işlemler ile ilgili belgeleri hazırlayan noter yeminli tercümelerdir.

Kartal noter tasdikli tercüme aradığınız bütün hizmetleri bizde bulacaksınız son derece titiz ve düzenli bir çalışma ile sizlere hizmet vermekteyiz. Tercüme hizmetlerimizden ve ayrıcalıklarımızdan faydalanmak için bize ulaşmanız yeterli.