Redaksiyon Nedir?

Redaksiyon sözlük anlamı olarak; yazılmış bir metnin gereken düzenlemelerini yaparak yayıma hazır hale getirmektir. Yabancı bir dili anlamak zordur bundan dolayı da redaksiyona ihtiyaç duyulmaktadır. Yabancı dilden tercüme edilmiş bir metni anlayacağınız hale getirip düzenlemek  ve okuduğunuzda kafanızda oluşabilecek soru işaretlerini en düşük seviyeye indirmek için Portakal Tercüme’den yardım alabilirsiniz.

 

Profesyonel Redaksiyon İşleri  Nasıl Yapılmaktadır?

Birebir yapılan tercümeler bazen karşımıza eksik bir bulmacanın parçalarıymış gibi gelebilir. Biz Redaksiyon ekibi olarak bu karmaşık kelimeleri anlayacağınız hale getiriyoruz. Yapılan çevirileri aslına uygun olarak düzenleyip daha kolay anlaşılmasını sağlıyoruz. Özellikle yurt dışı firmalarla etkin şekilde çalışan ihracat ve ithalat şirketlerinin imzalayacakları sözleşmelerin noter yeminli, işinde uzman tercüman ve editör kadromuzla çevirisini yapıp hizmetinize sunuyoruz.Redaksiyon hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda tercüme büromuzla irtibata geçebilir bu konuda bizden yardım ve destek alabilirsiniz.

 

Redaksiyon İşlemi için Profesyonellerden destek alınız.

Yabancı dillerde bir kelimenin çok farklı anlamları olabilir mesela “eagle” kartal anlamına geldiği gibi on dolarlık altın para anlamını da taşıyor olabilir. İşte Redaksiyon ekibi olarak biz uzman kadromuz ve işinde başarılı çalışanlarımızla size en doğru ve anlamlı çeviriyi yapıp yanlış anlaşılmanızı ya da anlamanızın önüne geçmek için buradayız. Birçok firmanın sorunu iş yaptıkları yabancı firmayla olan yanlış iletişim bozukluğudur. Biz ekip olarak bunu ortadan kaldırmak için buradayız. Redaksiyon olacak dosyanızın konusuna göre redaksiyon işlemini de alanında uzman ekibimiz tarafından yapılacaktır.