Portakal Tercüme Bürosu
444 82 86
 

HIZLI TEKLİFİ ALYeminli Tercüme

Yeminli Tercüme Nedir?

Yeminli tercüme, yeminli çevirmen tarafından imzalanıp mühürlenmiş tercümelerdir.

Yeminli Tercüman’lık noterlerce yapılır. Noterler Yabancı dilde üniversite düzeyinde diploması olan kişilere yemin ettirerek yeminli tercüman yetkisini verirler. Genellikle resmi evraklarda konsolosluklarca veya mahkemelerce, yapılan tercümelerde yeminli tercüman imzasını şart koşarlar.

Yeminli Tercüman tarafından yapılan tercümeler ayrıca noterden de tasdik gerektirebilir. Noter sadece kendisine bağlı olan yeminli tercümanın imzasını tasdik eder. Yeminli Tercüme hakkında daha fazla bilgi almak için Yeminli  Tercüme Nedir makalemizi okuyabilirsiniz.

Yeminli Tercüme’de Güvenilir Adres!

Kalitenin sizi temsil ettiğini biliyoruz. Bu yüzden çevirilerinizin kalite kontrol araçlarıyla ve uzman editörlerce kontrol edilmesini sağlıyor ve noter onayına sunuyoruz

Her sektörde başarılı bir şekilde yeminli tercüme hizmeti almak istiyorsanız sizde her gün yüzlerce kişi ve kuruma yardımcı olan adresimizle yola çıkabilirsiniz. İstediğiniz kadar iş emanet edebilir ve en kısa sürede tercüme yapılacak belgenizi alabilirsiniz. Müşterilerimiz sayfasından referanslarımıza baktıktan sonra daha kolay karar verebilirsiniz.

Yeminli Tercüme Bürosu İstanbul

Profesyonellerle Çalışın!

Dosyalarınızın öneminin farkındayız. Bu sebeple UDİÇED üyesi alanında uzman profesyonel çevirmenlerle çalışıyoruz.

Hatasız, eksiksiz ve sorunsuz bir biçimde bu ihtiyaçlarınızı uzman ve her biri kendi dil alanında deneyimli yeminli tercüman kadromuz ile gerçekleştirdiğimizi de unutmayınız. Yeminli Tercüme ücretleri konusunda belgelerinizi diğer tercüme bürolarına göre en uygun bedellerle yaptığımızı da aklınızdan çıkarmayınız. Yeminli tercüme alanında aklınıza gelen her kategoride ve onlarca yabancı dil ile desteğe devam edeceğimizi de biliniz. A’ dan Z’ ye en mükemmel bir çalışma süreci için sizde tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz.

Yeminli Tercüme Bürosu İstanbul

15 Yıllık Deneyim

Her yıl yönetilen 20.000’in üzerinde proje. Uzman ve deneyimli kadrosuyla; mühendislik, tıp, hukuk ve ticaret alanlarında yazılı ve sözlü tercüme

İstanbul, Kartal merkezde bulunan ofisimiz, ayrıca dijital platform üzerinde de yılın her günü aralıksız bir şekilde yardımı sürdürmektedir. Noter Yeminli tercüme olarak şekilde istediğiniz zaman teslim alabileceğiniz işlerinizi hiç bir şekilde asla üçüncü bir şahısla paylaşmadığımızı ve bizde gizli kaldığını da dile getirelim. Tercümanlık konusunda her geçen yıl kendimizi yenilediğimizi ve geliştirmeye devam ettiğimizi de söyleyelim. Yeminli Tercüme ve çok daha fazlası için artık bundan böyle asla başka bir durak aramayacaksınız. Yeminli Tercüme ile ilgili tüm hedeflerinizi on ikiden vurmak adına sizleri de bu büyük ailenin bir parçası olmaya davet ediyoruz. En uygun yeminli tercüme fiyatları Portakal Tercüme Bürosu’nda!

Kurumsal Müşterilerimizin Avantajları

Gizlilik Güvencesi
Noter Onaylı Tercüme
Proje Yöneticisi
Süresiz Arşiv

Tercüme Yaptığımız DillerSize nasıl yardımcı olabiliriz?

Detaylı bilgi almak istiyorum