Resmi Belge Çeviri Hizmeti

Portakal Tercüme güvenilir ve hızlı hizmet anlayışını ilke edinmiş ve 20 yıllık tecrübe ile resmi belge çeviri hizmeti vermektedir. Alanında uzman tercüman kadromuz 50’den fazla resmi dilde çeviri yapabilmektedir. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız ayrıca kurumsal üyelerine özel teklifler sunmaktadır.

Eğitimin önemini bilen ve öğrenci ve öğretim görevlilerimizi dikkate alan Portakal Tercüme, özel fiyatlar ve özel hizmetler ile eğitim ve öğretim üyelerini de unutmadan hizmet vermektedir.

Portakal Tercüme, noter tasdikli ve yeminli çeviriler yaparak resmi belge tercüme hizmetinizi en kolay şekilde tamamlamanıza gayret göstermektedir. Bu bağlam hızlı kargo ve süresiz arşiv hizmetleri de tüm müşterilerimize ayrıcalık olarak sağlanmaktadır.

 

Resmi Belge Çevirisi Nedir

Resmi belge çevirisi, yabancı bir ülkenin kurumlarından yine yabancı bir dilde yazılmış evraktır. Özel sektörden devlet kurumlarına her yerde ihtiyaç duyulan ve günlük işlerin belirli bir düzen içerisinde yapılmasını sağlayan yazılı bir unsurdur.

Resmi belge tercümesi yapabilmek için belgenin yazıldığı dili kullanan ülke hakkında da bilgili olmak gerekmektedir. Aksi halde belge tercümesi sebebiyle bir çok problem yaşanabilmektedir. Özellikle dillerden biri hakkında fikir sahibi olmayan müşteri, belgenin doğruluğu konusunda sıkıntılar yaşayabilmekte ve belgeyi vermek istediği kurum tarafından geri çevrilebilmektedir.

Portakal Tercüme bu gibi durumların önüne geçmek amacıyla yaptığı tercümeleri sigortalayarak müşterilerini korumaktadır.

 

Noter Tasdiki Gereken Belgelerin Bazıları

1) Sabıka kaydı
2) Pasaport
3) Sözleşmeler
4) İkamet senedi
5) Sertifikalar
6) Banka dökümanları ve hesap defterleri
7) Mahkeme kararları

 

Buna benzer daha birçok resmi belgelerinizde Portakal Tercüme olarak Noter ve Adli yeminli geniş tercüman kadromuzla 20 yılın vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Resmi evrak İngilizce çevirisi, almanca çevirisi, Arapça çevirisi, Rusça çevirisi vb. tüm dillerde çeviri ve tercüme hizmeti vermekteyiz.

Tercüme edilecek belgelerinizi info@portakaltercume.com.tr adresine mail gönderebilir veya  Online Tercüme sayfamızdan bize ulaştırabilirsiniz.