Portakal Tercüme Bürosu
WhatsApp'dan Bilgi Alın
+90 505 596 15 03

Portakal Tercüme Bürosu 50’den fazla Dünyanın tüm resmi dillerinde her nevi sözlü ve yazılı tercüme hizmeti sunan sektörünün önde gelen şirketlerinden biridir.

Hızlı ve güvenilir tercüme hizmeti almak isteyen kişi ve kurumların güvenle başvurduğu bir ‘dil çözüm merkezi’dir.

‘Müşteri Odaklı Kaliteli Hizmet’ ilkemiz, ‘Çeşitli Terminolojilerdeki Milyarlarca Sayfa’ deneyimimiz, Referanslarımızdan teyit edebilirsiniz.

Uzmanlık gerektiren çeviri işlerinizde hata ihtimalini minimuma indirmek için tüm tercümeleriniz alanlarında uzman tercümanlar tarafından çevrilip, editör kontrolünden geçer. Böylece hem iş ortaklarınız hem de yasalar karşısında yaşanılacak muhtemel sorunların önüne geçmiş olursunuz.

İnternet sitemiz, tarafınıza, firmamız hakkında bilmek isteyeceğiniz detayları ve kurumsal kültürümüz içersinde benimsemiş olduğumuz prosedürlerin ana hatlarını aktarmayı amaçlamaktadır.

Kurumunuzun ihtiyaç duyabileceği Ticari, Hukuki, Teknik, Akademik, Edebi vb. yazılı ve sözlü tercüme hizmetini, sahip olduğumuz profesyonel çalışma ilkeleri doğrultusunda güvenli ve hızlı şekilde sağlayabiliriz.

Her yeni müşterimizin katkısıyla tercüme piyasasına yön veren yeniliklerimiz, her geçen gün artan nitelikli tercüman ve idari kadro çalışanımız, güçlü teknik altyapımız ve maliyetlerinizi en aza indirecek çözümlerimizle deneyimlerimizi paylaşmaya sizi de davet ediyoruz…

En derin saygılarımızla,

Gürkan GÜLPINAR
Genel MüdürÜye Olduğumuz Kuruluşlar

UDİÇED (Uluslararası Dil ve Çeviri Derneği)
TURÇEF (Nitelikli Uluslararası Çevirmenler, Dil ve Çeviri İşletmeleri Federasyonu)
İTO (İSTANBUL TİCARET ODASI)
KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı)