Tercüman Refakat Hizmeti

Portakal Tercüme Bürosu Uluslararası tüm ticari aktiviteleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tercümanlık, danışmanlık ve refakat hizmetlerinde sizlere çözümler sunuyor.

Deneyimli ve uzman tercüman kadromuzla, %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak, yurt dışından gelen konuklarınıza refakat hizmeti ya da yurt dışı seyahatlerinizde sizlere tam zamanlı refakat hizmeti sağlıyoruz.

Tercüman Refakat Hizmetleri Nelerdir?

  • Yurt dışından gelen konuklarınıza karşılama hizmeti.
  • Yurt dışından gelen konuklarınıza refakat rehberlik ve tercümanlık hizmeti.
  • İş yemeklerinizde refakat ve tercümanlık hizmeti.
  • Yurt içi ya da yurt dışı iş görüşmelerinizde tercümanlık ve refakat hizmeti.
  • Yurt içi ya da yurt dışı fuar organizasyonlarında temsil ve refakat hizmeti.

 

İhtiyaç duyduğunuz refakat hizmeti yukarıdaki listede belirtilmedi ise veya başka bir konuda detaylı bilgi edinmek istiyorsanız iletişim ve fiyat teklifi için Portakal Tercüme Ofisi şubelerinden herhangi biriyle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Neden Portakal Tercüme?

Portakal Tercüme 20 yıllık bir çalışma geçmişine ve tecrübesine sahiptir. Bu bağlamda firmamız her türlü tercüme hizmeti ile karşılaşmış ve çalışmıştır. Tecrübelerimiz sayesinde, müşterilerimize daha kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verebilmekteyiz. Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği ekstra özelliklerimizle tercüme sektörünün lider bürolarından biri olduğumuzu söylemekten kıvanç duyarız.

Firmamız yüzlerce uluslararası ve ulusal firma ile iş ortaklığı yapmaktadır. Bunlar arasında küresel anlamda ünlü markalardan lokal tüzel kişilere ve tabi ki gerçek kişilere kadar her seviyeden müşterimiz bulunmaktadır. Çalıştığımız bazı firmalar;

Portakal Tercüme Kurumsal Avantajlar

Firmamız kurumsal müşterilerine çeşitli avantajlarla hizmet vermektedir.

Ucuz Tercüme – Portakal Tercüme Ofisi, kurumsal müşterilerine ucuz tercüme avantajı ile kaliteli ve hızlı hizmet alma imkanı sunmaktadır.

Acil Çeviri – Kurumsal müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu acil durum tercümelerini hızlı ve güvenilir bir şekilde yaparak müşterilerimizin zor durumda kalmalarının önüne geçiyoruz.

Hızlı Teslimat – Tercüme edilmiş belgelerin ya da içeriklerin hızlı bir şekilde müşterilerimize ulaştırılması da çok önemlidir. Bu sebeple yaptığımız kargo anlaşmaları sayesinde çevirilerin müşterilerimize hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

Sınırsız Arşiv Süresi – Vermiş olduğumuz tercüme hizmetlerine ait belgeler süresiz bir şekilde saklanarak gerektiği durumlarda müşterilerimize teslim edilmesini sağlayabiliyoruz.

Sigortalı Tercüme – Müşterilerimizin tercümelerimizden kaynaklanan sebeplerle zarar görmelerinin önüne geçmek için verdiğimiz hizmetleri Ray Sigorta ile sigortalıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş