Portakal Tercüme Bürosu
444 82 86
 

HIZLI TEKLİFİ ALBulgarca-Türkçe Tercüme

Bulgarca Tercüme Hizmetleri

15 yıllık Bulgarca Tercüme Deneyimi ve Profesyonel Bulgarca Tercümanlardan Oluşan Kadromuzla Noter Yeminli Bulgarca Çeviri Hizmetleri

Şirketlerde gerçekleştirilen Bulgarca tercümeler, Bulgaristan Cumhuriyeti Elçilik ve Konsoloslukları tarafından sorunsuz kabul edilebilmektedir. Bu bürolar, Bulgaristan uyruklu kişilerin pasaport, bekarlık belgesi, doğum belgesi ve diğer resmi belgeler için tercüme ihtiyaçlarını noter tasdikli olarak en uygun süre ve ücretlerle karşılamaktadır.Bulgarca tercüme projenizi verdiğiniz takdirde hızlı, düzgün, güvenilir ve ihtiyaçlarınıza uygun Bulgar dilinde hizmeti verilmektedir. Bulgarca çeviri işleriniz için tercümanlık bürosu aramanıza gerek kalmadı.

Noter Yeminli Tercüme, kelime anlamı olarak tercüme işinde uzman kişi tarafından çevrilmiş belgelerdir. Yapılacak her tercüme yeminli tercüme gerektirmemektedir. Normal belgeler sadece tercümanlar tarafından çevrilebilir. doğum belgesi, evlik belgesi, lise diploması, üniversite diplomaları gibi hukuksal belgeler kesinlikle yeminli tercüme gerektirmektedir.

Bulgarca-Türkçe Tercüme

Portakal Çeviri Bürosu potansiyel müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak amacıyla müşterilerinin sektörlerine uygun çalışanlar ile tercümanları bir araya getiburerek tercüme ihtiyaçlarınızın giderilmesi görevini üstlenmektedir. İnşaat, döviz, tekstil, evlilik, vize vb. alanlarda faaliyet göstermektedir. Tercüme desteği sağlamak amacı ile hizmet verip, müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Bu sayede birçok alanda yapılan tercümeler sayesinde işleriniz kolaylaşmaktadır.

Türkçe-Bulgarca Tercüme

Yeminli tercüman, bildiği dili çeviri yapmasını noter huzurunda attığı imza ile kanıtlayan tercüman demektir. Her tercüman yeminli tercümanlık yapamaz, bunu için ilk başta Türkiye Cumhuriyetinin vatandaşı olma zorunlulukları vardır. Bir belgeyi imzaladıklarında, o belge direk valiliklere gidebilir. Bulgarca tercüman, Belgelerinin altına imzalarını atarak, bu belge kesin doğrudur onayı vermektedir.

Kurumsal Müşterilerimizin Avantajları

Gizlilik Güvencesi
Noter Onaylı Tercüme
Proje Yöneticisi
Süresiz Arşiv


Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Detaylı bilgi almak istiyorum